Komputer Wyłącza się podczas Grania

Witam na starcie powiem wam Wesołych Świąt Wielkanocnych. I jest w dziale windows 8 bo dotyczy go również

 

Przejdźmy do tematu Otóż Chcem sobie kupić grę The Crew  Problem w tym że podczas gry nawet w tego Gupiego Minecrafta Wyłącza się po 1,5,3 minutach różnie Podam Specyfikację.

 

Laptop: Acer Aspire 5750g

Karta Grafiki:Nvidia GeForce540m , Intel HD Graphic 3000

Procesor: Intel® Core i3-2310M CPU @ 2,10GHz 2,10GHz Chyba 2 rdzenie,

Ram 3GB

Zasilacz Ten Co tam był Nwm Brat Zerwał Naklejkę :smiley: Wiem że 240v

Windows 8.1

Dodam że jak w panelu sterowania Dam Na kartę Zintegrowaną To chyba jest intel.To gry chodzą ale niektóre Na zintegrowanej Działa Mi Tylko DiRT 3 I laguje jak nic

a Just Cause 2 już nie.

Proszę o szybką odpowiedz

Z poważaniem

Hubert

Po pierwsze wyedytuj swój post bo w tej postaci czeka go kosz.

 

* cytowane ze strony: http://gadzetomania.pl/13582,przegrzewanie-i-chlodzenie-laptopa-wszystko-co-musisz-wiedziec

 

Załącz screeny temperatur z programów (oczywiście w miarę możliwości pod obciążeniem jakimś):

  • HWInfo

  • SIW (system information for Windows)

Kiedyś pamiętam jak mierzyłem podczas gry w Need For Speed Most Wanted To Jak doszło do 135 stopni wyłączył się teraz wyłącza się Obudowa jest Zimna Lodowata wręcz Podczas gry ci nie zmierze moment i wyłączony podejżewam że koło 100 laptop Stoi na Podkładce Chłodzącej

 Screeny z obu Kart Grafiki Nie zapisały się

Ale jest to 70-80 stopni Gdy Stoi z włączoną przeglądarką a Gdy włącze DiRT 3 jest ponad 100 czasami nawet 105

Są to zdecydowanie zbyt wysokie temperatury…

 

Zacząłbym na Twoim miejscu od czyszczenia układu chłodzenia i wymiany pasty termoprzewodzącej na CPU i GPU…