Komputer wyłącza się przy starcie, Windows XP

Witam, Mam następujący problem:

Mialem problem z wirusami w moim netbook’u i wygląda na to, że niechcący wyłączyłem jakiś ważny program w autostarcie. Od tej pory system nie chce się uruchomić (zamyka się w momencie kiedy powinien pokazać się ekran “Zapraszamy”).

Jedyna opcja jaka mi została to uruchomić program Acronics True Image OEM (klikając F11 zaraz po włączeniu komputera). Była tam opcja: Przywróc oryginalną instalacje systemu z OEM Zone, więc zrobiłem to (system się przywracał, i pojawila się tak jakby nowa instalacja windows). Każe mi wpisać kod licencji więc wpisuje go, naciskam DALEJ, pokazuje się czarny ekran i komputer wyłącza się samoczynnie w tym momencie (czyli tak jak wcześniej).

Problem jest taki, że netbook nie ma CD-ROM’u i jedyne co można użyć to Pen Drive. Tylko co moge zrobic? Moze jest jeszcze jakies inne wyjście?

Dodam, że system awaryjny również nie działa (podczas uruchomienia go, system dla odmiany restartuje się).

Proszę o pomoc.

Raczej nic tu nie poradzisz, system kwalifikuje się to reinstalacji i tyle.

Jak mogę go zainstalować od nowa? bez cd-romu

z pendrive :slight_smile:

Czyli powinienem ściągnąć Windows XP? (jeśli tak to jaką wersje, żebym mógł zainstalować ją przez pendrive używając mojego kodu licencji)

a masz płytkę z Windows XP

tu nie możemy pisać o piractwie

zaraz administratorzy zobaczą i temat pójdzie do kosza a ty możesz dostać ostrzeżenie

właśnie chodzi o to że nie mam, mam tylko kod aktywacyjny na naklejce.

To nie jest kod aktywacyjny, tylko właśnie klucz przy użyciu którego możesz zainstalować system… :stuck_out_tongue: