Komputer z czystym Windowsem 7, jakie sterowniki?

Witam! Otóż przyznam szczerze, nie znam się za dobrze na komputerach, a tym bardziej na oznaczeniach. Zrobiłem dzisiaj formata na moim laptopie i nie wiem jakie sterowniki i od czego w ogóle mam poinstalować, ściągnąłem program EVEREST i zrobiłem raport, niestety nic z niego nie rozumiem, proszę was bardzo o pomoc ponieważ aktualnie nie mogę żadnej gry odpalić :frowning: Raport, który otrzymałem wyszedł na ponad 40str więc proszę napisać co dokładnie mam wypisać z tamtąd i zaraz to zrobie:)

Z góry dzięki za pomoc!

Prościej byłoby podać markę i model laptopa …

Czy tak trudno wejść na stronę producenta laptopa i poszukać sterowników do tego modelu co masz? Tam wszystko znajdziesz. Przygotowanie sterowników do systemu powinno się zrobić przed przeinstalowaniem a nie po.

Otwórz Menadżer Urządzeń i sprawdź, czy masz pozycje oznaczone wykrzyknikami lub pytajnikami. Jeśli tak, podaj ich nazwy tutaj, no i firmę i model laptopa też.

Jeżeli sieć Ci działa to win 7 sam sobie właściwie wszystkie sterowniki pobierze

to nie znaczy że najlepsze pobierze

bez podania nazwy laptopa nie pomożemy

Więc tak mój laptop to Asus F5R, sprawdzałem w tym menadżerze urządzeń i był tylko jeden wykrzyknik, ale jestem pewien, że jeszcze brakuje jakiś sterowników (albo są jakieś złe poinstalowane) bo widzę po samym obrazie, że coś jest nie tak, wydaje się jakby taki rozmazany. Swoją drogą warto również dodać, że sprawdzałem dzisiaj wydajność systemu i tak jak na viscie miałem ‘grafike w grach’ jak i samą ‘grafike’ na poziomie około 3 to teraz mam 1…

Nie wiedziałem, że model laptopa coś wam da także przepraszam tych którzy się strasznie oburzyli;)

http://support.asus.com.tw/download/download.aspx?SLanguage=pl-pl

tam z lewej masz taki czerwony napis

kliknij w to i postępuj zgodnie z instrukcją