Komputer z problemami

Witam

Od jakiegoś czasu występują na moim komputerze dziwne problemy, niepojęte logicznym wytłumaczeniem. Początkowo posiadałem system Windows XP. Pod koniec użytkowania zaczęły się problemy. Dzień w dzień komputer zaczął się zachowywać jakby siedział w nim wirus/y lub inne tego typu rzeczy. Jednym z objawów była maksymilizacja okna przeglądarki, po niespełnej godzinie nastąpił kolejny objaw - tym razem dźwięk systemu się wyciszył. Mijają kolejne godziny i pojawią się kolejne “cyrki”. Tym razem podczas oglądania filmu cofnął mi się on do początku (zrobiła się tzw. powtórna sekcja A-B). Nerwy coraz bardziej mnie zączęły dręczyć. Pod wieczór komputer zażyczył sobie pójść w stan wstrzymania. Objawy powtarzały się codziennie. Zacząłem podejrzewać trojanka, wirusa, który po prostu robi ze mnie idiotę. Postanowiłem zrobić formata i zainstalować nowy OS. Tak właśnie zrobiłem. Obecnie siedzę na Win 7 x64 Home Premium. Zadowolony, że po objawach, a po 15 minutach objawy zaczęły się powtarzać - i to na czystym dysku… Doszedł do tego stan wstrzymania… Założyłem ten temat, gdyż chciałbym wreszcie rozwiązać ten “niecodzienny” problem. Niżej przesyłam logi z OTL. Jeśli potrzebne by były logi z innych programów, chętnie zrobię je. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :slight_smile:

OTL:

http://wklej.org/id/395890/

Oty -> kosz.

Doman0 , nazwij temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978