Komputer z SLI za 4 tys

Fakt, bo mnie nie zależy na tym,żebyście Wy wiedzieli więcej o sprzęcie komputerowym,po prostu żal mi ludzi, którzy pytają się o poradę tutaj,zamiast na purepc czy PCLab.

I te fazy zasilania,to już wystarczający argument. Gdybyście mieli pojęcie o sprzęcie,to wiedzielibyście,że to dosyć istotny element płyty :wink:

To że ma więcej faz to nie znaczy że bardzo dobre fazy ma, lepiej mieć bardzo dobre 4 fazy niż kiepskich 8 faz więc nie bardzo wystarczający argument.

Aż tak źle nie proponują, zasilacze, pamięci, karty graficzne. Co do Foxconn’a to się zastanawiam czy oni jakieś umowy nie podpisali z producentem na sprzedaż płyt, oczywiście żartuje bo płyta jest dobra, wiec źle nie doradzają osobą na forum, płyta główna to nie wszystko. Nie zawsze ilość faz odgrywa znacznie.

Gigabyte GA-EP35-DS3R rev. 2.1 i Foxconn P35A-S

Procesory: “=”

Ram: G: DDR2 1066/800/667, DDR3 1333/1066/800 | F: DDR2 800/667 MHz | G: “+” F: “-”

Audio: G: Realtek ALC889A | F: Realtek ALC888 | G: “+” F: “-”

Port: G: Brak | FireWire | G: “-” F: “+”

RAID: “=”

LAN: “=”

PCI-E: G: PCIe x16 | F: 2 x PCIe x16 | ???

Oszczędzanie energii: DES | ???

Co do faz Mariosti* napisał tak jak jest

Jakie by nie były to 8 faz jest lepsze niż 4, bo w najgorszym wypadku jest to rozbudowane właśnie 4 fazowe zasilanie… Twoje zdanie byłoby prawdziwe gdybyś napisał o dobrych 6 fazach, ale tego fox nie ma…

Tak,to można porównywać 4 fazy z X38 do 8 faz z P35, ale nie 4 fazy z P35 do 8 faz z P35, zresztą,ten Asus ma bardzo dobre fazy :wink:

a mi jest Ciebie żal, jeśli ci się nie podoba forum.dobreprogramy to idź na purePC

sijonara, krzyż na drogę

a tak to pokaz mi testy na pcLab albo benchmarku gdzie jest pokazany ze np. twój Gigabyte’a jest lepszy od Foxconn’a?

@Rubcil

Jeżeli nie zależy Ci na uświadomieniu nas, to po co denerwować się i mówić, że się nie znamy na sprzęcie (poza tym od czego jest właściwie w takim razie forum)? Osobiście nie mam nic do tej Twojej płyty co podałeś, tyle że nie czytałem o niej niczego konkretnego (w przeciwieństwie do Foxconna) i nikt (poza Tobą) nie chwalił jej na podstawie swojego doświadczenia (kolejny raz w przeciwieństwie do Foxconna). Jestem gotów uwierzyć, że ten Gigabyte jest lepszy, ale daj ku temu jakieś podstawy (bo zdanie jednego urzytkownika nie podpierającego się znanymi mi testami, bo “nie chce mu się” ich przedstawić + 8 faz nie przekonuje mnie).