Komputer z systemem za 2500 zł

Do gier rzecz jasna, ha.
Z mojego starego kompa zostanie ewentualnie samo opakowanie. Może napęd dysków i wentylator xD
Także potrzebne mi bebechy plus jeszcze system 7/8/10 64bit. Z możliwością rozbudowy najlepiej.

Nie wiem co tu się zmieści w tej sumie, ale by spełniał wymagania: Intel Core i5 4570 3.2 GHz/AMD Athlon X4 3.7 GHz, 4 GB RAM (a najlepiej 6GB), karta grafiki 1 GB GeForce GTX 650 lub lepsza, 18 GB HDD, Windows 7/8/8.1/10 64-bit, no i by to miało ręce i nogi rzecz jasna.

A gry to by chociaż te popularne tytuły w min. 40 FPS grały : D
Składak, czy gotowy jakiś, jakieś propozycje? Kompletnie się nie znam na tym…

Zależy Ci na nowych podzespołach, czy procek + karta mogą być używki?

Nie tyle co zależy, ile po prostu nie umiem w promocje i łapanie okazji, szczególnie, że kupować będę za jakieś 3 miesiące. Przeciętne ceny po prostu, chyba że są jakieś strony gdzie są wrzucane używane i będą na pewno.

Wysłałem na priv


Jak zbytnio nie ogarniasz tematów komputerowych to nie ma co kombinować.

2 polubienia

Żeby nie było, złożyć akurat będzie miał kto, jak nie ja : D

OK, to zestaw z priv obowiązuje, nie będę zdradzał swoich sekretów :laughing:

A może jest gdzieś gotowiec z i5 albo ryzenem i kartą graficzną inną niż zintegrowana? do 2800 zł z systemem. Muszę jeszcze mieć jakieś opcje w razie W 8D
jakoś nie ufam temu pentium xD


do tego trzeba dysk HDD+system

Cała sztuka by zmieścić się w tych 2500,jesli to możliwe z systemem w cenie.

Intel powinien dac jakąś nagrodę szczególną dobreprogramy i forum bo nigdzie tak nie pchają Intela jak tutaj naprawdę, zero konkurencji, Intel szczyt techniki i pomysłu ludzkiego. Wkurza mnie to okrutnie.

Twój komentarz nic nie wnosi do tego wątku, jak masz jakiś lepszy pomysł to śmiało pisz

moja propozycja jest zasadniczo na AMD, ale nie do informacji publicznej :smiley:

To podeślij na Priv, zżera mnie ciekawośc :slight_smile:

Bez dysku i budy :slight_smile:

1 polubienie

Markowy sprzęt z gwarancją i nowym legalnym Windowsem.


Tu już masz lekko wypasioną wersję, kupisz coś takiego nowe?
Lepsza sprawa że te budy mało miejsca zajmują a masz wszystko w komplecie.

coś dużo lepszego idzie złozyć, dużo dużo

Chodzi ci o tego składaka co tam u góry podklejałeś którego nie wiadomo kto jak i w jakich okolicznościach spłodził?
Co tam widzisz zachęcającego?
Tytuł “moc gracz”?
A rozbieżności w specyfikacji zauważyłeś?
A co konkretnie dostaniesz jak toto kupisz?
Nie raz były maglowane takie aukcje więc nie polecaj syfu z którym nie ty będziesz się męczyć.

Przeczytaj cały temat to zrozumiesz, a nie plujesz dalej niż widzisz.

No tak, w sekrecie chcesz złomu się pozbyć korzystając z cudzej niewiedzy, dlatego sekretów publicznie nie ujawniasz?