Komputer za 1000ZŁ

Witam

Posiadam to co w opisie i mam do dyspozycji 1000zł.

Chciałbym wymienić płytę główną, procesor, RAM, grafikę.

Da się coś złożyć? :frowning:

Moje wymagania są takie:

-Minimum 2GB RAM

-Grafika (nie musi być dobra do gier, bo nie gram)

-Procesor szybszy od tego co mam (1,8Ghz):mrgreen:

-Żebym mógł na tym komfortowo działać na Viście.

Najpierw chciałem dołożyć RAM do tego co mam i dać nową grafikę, ale to się raczej nie opłaca.

Pozdrawiam

a masz zamiar sprzedać ten towar co posiadasz ?? ze 300zł byś jeszcze wyciągnął z niego.

amd x2 4000 am2

dfi infinity nforce4 am2

2x1gb ddr667 goodram,a-data,kingmax

hd2600 ati

fortron 400w (allegro) - jaki masz ??

nagrywarka ?? nie wiem czy posiadasz…

i powinno wystarczyć.

Witam

Zasilacz mam jakiś feela :wink: więc będzie trzeba go wymienić no, ale nie od razu niech trochę pochodzi.

Nagrywarke mam.

Ta kwota nie musi być taka +/- 100zl też przeżyje.

Raczej bym tego nie sprzedawał.

Pozdrawiam

8600GT Palit Sonic + (380zł)

ModeCom MC-350 lub Delta 350/400W

Słabe PCB

Lepiej

co to znaczy że słabe pcb - autor postu nie będzie kręcił a nawet jeśli to dzięki dzielnikowi ddr2 zaniżonemu do 533 parę Mhz osiągnie więcej na HT (budżet ograniczony przypominam)?? miałeś w rękach tą pamięć ?? ja miałem niczym się nie różni od tanich a-dat, goodramów. za kingmaxami przemawia najniższa cena…

nie do dostania…albo trudne (krótkie kable)

budżet jest ograniczony a zasilacz połowę droższy od Fortrona 400W.

autor postu napisał, że nie gra warto położyć na jakość obrazu która w wypadku ATI jest lepsza…

Kolega miał.

To akurat wiem

Czy ja wiem czy dużo lepsza. :roll:

i w czym mu zawiniła ?? na co narzekał ??

W O/C

Na D9 :smiley:

Nie no słabe do O/C były. Ale skoro kolega nie będzie podkręcał to niech bierze

Nie nie będe nic podkręcał.

Fortron 400W ma słabą linie +12V nadaje się do starszego sprzętu bo ma mocną linie +5V, jak już to niech kupi Fortrona 350W MDN z mocniejszą linią +12V.

http://www.allegro.pl/item257799894_jed … ar_fv.html

zaktualizuj swoje dane :

http://allegro.pl/item257475627_nowy_za … _gwar.html

Jak na 400W to słabe ma te linie +12V tylko 14 i 15A :?

oj nie pogrążaj się:

http://allegro.pl/item256241621_mocny_c … ratis.html ten zasilacz też jest słaby ??

w przypadku fortrona obciążalność sumacyjna w granicach 30A to dla ciebie mało ?? podałeś link do zasilacza który ma obciążalność 19,5A…

Witam. Chciałem sobie złożyć kompa tylko nie mam się do kogo zwrócić, czy taki zestaw się opłaca (więc pisze tutaj:)). Komputer byłby mi w większości potrzebny do gier. Oto on:

Płyta główna: GigaByte M61PM-S2 AM2 VGA SATA2 DDR2 LAN Music New (zintegrowana grafika, ale dorzucę jeszcze jedną na złącze PCI-E)

Procesor: AMD AthlonX2 4800+ AM2 Brisbane OEM

Pamięć: TWINMOS TWISTER DDR2 1GB (2x512) DUAL 800

Karta Graficzna: GALAXY GF 8500GE 256MB DDR3 600/1400MHz (pisze że obsługuje dx10 i niewiem czy na Xp i dx9 by działała;/)

Zasilacz: RACER 4Life 450W SILENT ATX (też nie wiem czy wystarczy)

Chciałem zestaw AMD, jednak jeśli byłby jakiś lepszy Intela to również się zainteresuje:). Nie wiem czy będzie pasowała obudowa typu ATX :confused: bo płyta ma niby microATX. Mam dysk WD80gb ATA i również nie wiem czy da się go podłączyć. P. S. Cena tego zestawu (najtaniej) kosztowała by mnie około 1000 zł. Liczę na waszą pomoc :slight_smile:

technik-elektro

ten fortron niby dobry tylko pewnie jest głośny-80mm wentyl i do tego nie będzie chłodził obudowy bo nie ma poziomo ułożonego wentyla wydmuchującego powietrze znad procka.

zasilacz jak w treści wątku FORTRON 400W.

to po co ci integra ??

dfi infinity nforce4 am2, nforce570 (dfi,foxconn)

palit 8600gt - będzie działać bez problemu z dx 9 i win xp.

Chyba zabiore się za ten zestaw podany przez technik_elektro. Tylko teraz myśle czy nie poczekać do początku grudnia, wtedy powinny wyjść nowe procesory i może ten AMD byłby tańsz?

Nie spieszy mi sie, więc mógłbym poczekać, co otym myslicie?

Tylko ten palit to tak na poziomie 350zł :confused: nie zabardzo mi to pasuje, ponieważ wykracza to trochę ponad moje fundusze;(. A cos takiego:

PALIT GEFORCE 7300GT 256BIT 256MB DDR3 SONIC

Płyta:

GIGABYTE GA-M56S-S3 BOX PCI-E 16x

to poczekaj i odśwież ten wątek w grudniu albo najlepiej w styczniu.