Komputer za 2500 zł

(Loladin) #1

Witam!

Szukam dobrego zestawu dla gracza za około 2500 zł, bez monitorka, zastanawiałem się ostatnio nad zakupem takiego oto zestawu z oferty komputronika. http://www.komputronik.pl/Komputery_PC/Komputery_Komputronik/Komputronik_Infinity/Komputery_dla_Graczy__certyfikowane_przez_lige_Heyah_Logitech_Cybersport/Komputronik_Infinity_Cybersport_Silver_Signature/pelny,id,49363/

Czy znacie jakieś lepsze konfiguracje sprzętowe za taką cenę?

(kozunio12) #2

Intel Core2 Duo E4500 2,2GHz (S775) BOX

Microstar P35 NEO2-FIR

OCZ Technology 2x 1GB DDR2 800MHz ATI Edition CL4-4-4

Radeon 3850 GeCube 512MB 2xDVI OC Edition (X-Turbo III)

Chieftec BG-02B-B-B

Seagate 320 GB Barracuda 7200.10 (16MB, Serial ATA II, zapis prostopadły)

Be-quiet Straight Power BQT E5-500W

(Goodprogram) #3

jasne :stuck_out_tongue:

zaraz pewnie przyjdzie jakiś spec, to doradzi

technik, piotreplay, błażej

(Michal Kolatek) #4

Nie warto kupować gotowców, zawsze cena jest zawyżona i można kupić coś lepszego

E216(8)0

Foxconn P35A

Radeon HD 385(7)0 lub GF 8800GT

Amacrox AX450-PNF, Corsair 450W

320GB Hitachi K7T500 lub WD AAKS

Pionieer 212 lub od Neca

buda Chiefteca

(piotrekplay) #5

żaden gotowy zestaw.

Pentium DC E2180

Foxconn P35A

2GB Trancend AXERAM 800MHz CL4

GeForce 8800GT 512MB

WD Caviar 320GB WD3200AAKS

Pioneer DVR-212D

Corsair 550W

proca kręcić do tych 2,5GHz nawet boxowym chłodzeniu. Obudowę i dodatki sobie sam wybierz.

P.S. Tobi o RAMie zapomniałeś :stuck_out_tongue:

(Loladin) #6

Ten zestaw przypadł mi do gustu, tyle że zmieniłbym zasilacz na Be-quiet Straight Power BQT E5-450W. Zawsze to 50 zł mniej, ale czy ten zasilacz da sobie radę przy takim sprzęcie.

Martwi mnie jednak trochę karta ATI - i przygody z nimi związane :? - jest jakiś odpowiednik w ofercie Nvidii? Cenowo porównywalny.

A czy idzie w te konfiguracje jeszcze dorzucić system?

(piotrekplay) #7

nie ma odpowiednika wydajnościowego Nvidii dla kart hd3850. Bierz tę kartę, problemów nie będzie sterowniki są bardzo dobre :slight_smile:

Bierz zestaw który podał Tobi lub ten mój, a na pewno nie wywalisz kasy w błoto :stuck_out_tongue:

system kup sobie jaki Ci się podoba, bierz windows xp lub windows vista home premium

(Michal Kolatek) #8

Jakie? Ja więcej przygód mam z nVidiami, teraz nie mogę odpalić niektórych gier bo wyskakuje mi bsod, po sprawdzeniu wychodzi że pochodzi od stera karty.

ATi HD 3800 podchodzą pod 8800GT, w tej cenie nVidia nie ma nic ciekawego, 8800GT 1000 zł poniżej są słabe kary 8600GT gorsze od HD seria 3800.

(Bardock9) #9

Nie warto tracić czasu na wspomnienia, chłopaki doradzili Ci dobre zestawy, wybierz któryś z nich. :smiley: Moim zdaniem najlepszy jest ten, który podał piotrekplay :wink:

(piotrekplay) #10

Bardock ja podałem niemal ten sam zestaw co Tobi tylko RAM dodałem :stuck_out_tongue:

(Loladin) #11

Dzięki za wasze sugestie na 100% wezmę je pod uwagę przy zakupie nowego komputera :slight_smile:

(Emilmlo) #12

Ja bym brał Corsair CMPSU-450VXEU jest mocniejszy, tańszy, tak samo dobry i ma gwarancje 5 lat.

(Bardock9) #13

No tak, wiesz, ja tylko przeglądałem części i nie patrzyłem co piszecie, ale mniejsza z tym :stuck_out_tongue: