Komputer za 2500 zł

Witam!

Szukam dobrego zestawu dla gracza za około 2500 zł, bez monitorka, zastanawiałem się ostatnio nad zakupem takiego oto zestawu z oferty komputronika. http://www.komputronik.pl/Komputery_PC/Komputery_Komputronik/Komputronik_Infinity/Komputery_dla_Graczy__certyfikowane_przez_lige_Heyah_Logitech_Cybersport/Komputronik_Infinity_Cybersport_Silver_Signature/pelny,id,49363/

Czy znacie jakieś lepsze konfiguracje sprzętowe za taką cenę?

Intel Core2 Duo E4500 2,2GHz (S775) BOX

Microstar P35 NEO2-FIR

OCZ Technology 2x 1GB DDR2 800MHz ATI Edition CL4-4-4

Radeon 3850 GeCube 512MB 2xDVI OC Edition (X-Turbo III)

Chieftec BG-02B-B-B

Seagate 320 GB Barracuda 7200.10 (16MB, Serial ATA II, zapis prostopadły)

Be-quiet Straight Power BQT E5-500W

jasne :stuck_out_tongue:

zaraz pewnie przyjdzie jakiś spec, to doradzi

technik, piotreplay, błażej

Nie warto kupować gotowców, zawsze cena jest zawyżona i można kupić coś lepszego

E216(8)0

Foxconn P35A

Radeon HD 385(7)0 lub GF 8800GT

Amacrox AX450-PNF, Corsair 450W

320GB Hitachi K7T500 lub WD AAKS

Pionieer 212 lub od Neca

buda Chiefteca

żaden gotowy zestaw.

Pentium DC E2180

Foxconn P35A

2GB Trancend AXERAM 800MHz CL4

GeForce 8800GT 512MB

WD Caviar 320GB WD3200AAKS

Pioneer DVR-212D

Corsair 550W

proca kręcić do tych 2,5GHz nawet boxowym chłodzeniu. Obudowę i dodatki sobie sam wybierz.

P.S. Tobi o RAMie zapomniałeś :stuck_out_tongue:

Ten zestaw przypadł mi do gustu, tyle że zmieniłbym zasilacz na Be-quiet Straight Power BQT E5-450W. Zawsze to 50 zł mniej, ale czy ten zasilacz da sobie radę przy takim sprzęcie.

Martwi mnie jednak trochę karta ATI - i przygody z nimi związane :? - jest jakiś odpowiednik w ofercie Nvidii? Cenowo porównywalny.

A czy idzie w te konfiguracje jeszcze dorzucić system?

nie ma odpowiednika wydajnościowego Nvidii dla kart hd3850. Bierz tę kartę, problemów nie będzie sterowniki są bardzo dobre :slight_smile:

Bierz zestaw który podał Tobi lub ten mój, a na pewno nie wywalisz kasy w błoto :stuck_out_tongue:

system kup sobie jaki Ci się podoba, bierz windows xp lub windows vista home premium

Jakie? Ja więcej przygód mam z nVidiami, teraz nie mogę odpalić niektórych gier bo wyskakuje mi bsod, po sprawdzeniu wychodzi że pochodzi od stera karty.

ATi HD 3800 podchodzą pod 8800GT, w tej cenie nVidia nie ma nic ciekawego, 8800GT 1000 zł poniżej są słabe kary 8600GT gorsze od HD seria 3800.

Nie warto tracić czasu na wspomnienia, chłopaki doradzili Ci dobre zestawy, wybierz któryś z nich. :smiley: Moim zdaniem najlepszy jest ten, który podał piotrekplay :wink:

Bardock ja podałem niemal ten sam zestaw co Tobi tylko RAM dodałem :stuck_out_tongue:

Dzięki za wasze sugestie na 100% wezmę je pod uwagę przy zakupie nowego komputera :slight_smile:

Ja bym brał Corsair CMPSU-450VXEU jest mocniejszy, tańszy, tak samo dobry i ma gwarancje 5 lat.

No tak, wiesz, ja tylko przeglądałem części i nie patrzyłem co piszecie, ale mniejsza z tym :stuck_out_tongue: