Komputer za 2500 zł

Nie chodzi mi o to żeby grać na wysokich
Chce tylko aby poszło mi gta 5 war thunder
Forza horizon 4 i bf 1 a takto gram w starsze tytuły

Ja na twoim miejscu poczekalbym az uzbierasz jakas kwote i wtedy kupowal.
Bez sensu jest kupowanie karty za 200 zl, gdzie duzo gier nie bedzie chodzic albo beda dzialac slabo, a tym bardziej te nowsze.
Sa to zbedne koszty. Jak bys odlozyl te 800? zl to bys juz mial do uzbierania 1700. Mysle ze taka sume o wiele szybciej uzbierasz niz 2500. A komputer zlozony bedzie bardziej wydajny i bedziesz mial wieksza mozliwosc rozbudowy. Do tego zasilacza balbym sie wkladac cos mocniejszego, za duze ryzyko.

A co do myszki i klawiatury, mozesz kupic w jakims zestawie np. do 80 zl (jesli nie masz, albo sie psuja). Jednak co to za frajda jak masz slaby komputer ale myszke i klawiature full wypas, jak i tak tego nie odczujesz za bardzo. Fotel moglbys kupic porzadny ale nie gamingowy, powodem tego jest cena, sa bardzo drogie i nie widze sensu kupowania takiego fotelu. Te tansze sa dosc slabo wykonane.
U mnie brat kupil sobie za 600? zl fotel gamignowy, po miesiacu juz zaczal skrzypiec podczas bujania i gabka ubila sie. Nie byl tak przyjemny jak podczas zakupu. Natomiast jak za 400 zl kupilem sobie fotel prosty, biurowy ktory po 3 latach nadal nie skrzypi, siedzenie caly czas tak samo miekki jak na poczatku (wiadomo, twardszy niz ten gamingowy ale po czasie sie to zmienia :slight_smile: ). Jeszcze jest fakt ze moj fotel ma 3 lata, a gamingowy rok.

Podaj dokładny model fotela biurowego

Cos takiego, nie znam modelu.