Komputer za 3000zł

Chcem złozyc komputer za 3000zl bez monitora,mysle o core Quad 2,6 4gb ramu no dysk z 500gb ale płyta jaka polecacie,zasilacz,karta nvidia czy ATI??

RAZEM : 3042 zł

kolega, prosił o coś z Quadem …

sam bym był zainteresowany takim zestawem, za około 3000zł +/- 500zł bez monitora …

szczególnie zależałoby mi na tym Quadzie bo komp miałby być na kilka lat, poprzedni miałem 7 …

no i jeszcze pytanie, czy warto czekać do lipca na te nowe układy GeForce ?

no i zależałoby mi na tym żeby części były z komputronika bo mam dość znaczne zniżki więc za zestaw warty 4000zł zapłacę ok 3500zł :wink:

Dzięki za wszystkie odpowiedzi !

Takie tematy już były, jest ich codziennie full. Użyj szukajki za te tematy powinny być OSTRZEŻENIA.

ale to jest inny temat bo podałem swoje przykłady i coś szukam z reszta sprzetu bo nie każdy zasilacz dobry z core 2 duo bedzie z quadem i karta graficzna dobrze dzialal tak jak płyta glowna

Za 3000zł można złożyć kompa z quadem, ale to będzie porażka więc lepiej daj E8400.

mogę dołożyć, do tych 3500 zł

lub 4000zł w komputroniku, a poza tym w ciągu tych kilku lat użytkowania kompa, na pewno będzie jakaś rozbudowa, zależy mi żeby mieć dobry zestaw pod rozbudowę i żeby po zakupie móc pograć min. w Crysis’a, a poza grami komputer będzie przeznaczony do typowych zastosowań domowych, amatorska obróbka filmów zdjęć, gry itp.

To już nie będzie dobry zestaw pod rozbudowę. W tym roku intel zmienia podstawkę - bye bye Core 2 i Pentium na LGA775.

Razem z nim ma przyjść już RAM DDR3 - więc znowu bye bye DDR2.

Lipnie, trochę, bo już praktycznie się nie opłaca rozbudowywać kompa, lepiej kupić coś tańszego i zbierać kasę na nowe Nehalemy…