Komputer za 4 tys - opinie

Co myślicie o tym:

http://www.commodoregaming.com/pcshop/G … spx?q=2099

:mrgreen:

Już bym wolał sam złożyć…

dno :x 8500gt ](*,) ](*,)

Dokładnie nie dość że 8500 to jeszcze taka cena :twisted:

Proste że samemu :slight_smile: Mój sprzęt może nie dorównywuje nawet w 1/4 temu czemuś, ale i tak jestem zadowolony :smiley: a karte zmienic by sie tez przydalo u mnie

Za 4000 zł można mieć lepszy zestaw.

ten zestaw wart jest 3000 :!: tzn. ma taką wartość, a wart nie jest :stuck_out_tongue:

O, meason widze że zmieniłeś zasilacz na taki jak ja i wywaliłeś FELLA tak jak ja :mrgreen:

oj widze że chyba nie, bo od nowości kompa miałem Amacroxa :stuck_out_tongue:

Nie ty miałeś FELLA? :-o

On nie taki głupi żeby mieć Feela… :stuck_out_tongue:

Ten komputer to trochę przegięcie, taka cena :?:

Za tę cenę to złożysz dużo wydajniejszy komp…

głupotą byłoby kupienie tego szrotu… komp ma być bez monitora??

za tą kasę złoży coś z geforce 8800gtx :slight_smile:

Gigabyte GA-P35C-DS3R

C2D E4300 + Scythe Andy Samurai + AS5 i kręcić (do 3GHz powinien pójść bez problemu, chyba że będziesz miał pecha :stuck_out_tongue: )

2 GB Crucial Ballistix 800MHz

GeForce 8800gtx

Seagate 320GB SATA II 16mb cache 7200.10

Enermax Liberty 500W

LG GSA-H44L

Buda według uznania :slight_smile:

płyta obsłuży penryny i DDR III więc kompa będzie można w przyszłości rozbudować :slight_smile:

JA MAM KOMPA! DAłEM TYLKO PRZYKłAD :mrgreen: iwa nike mial/a FELLA. Sorry Mr. Green Pomyliłem Cię

Albo Mushkin

Scythe Infinity :stuck_out_tongue:

Powiem tak że wszystkie kręcą się do 3GHz jeszcze nie widziałem takiego żeby nie szedł do tylu no chyba że pamięci i płyta główna nie dają rady

Scythe Andy Samurai o 3*C gorszy od infinity a lżejszy o 300g…

do 3GHz to starczy spokojnie Pentagram Freezone NXC-100 Cu, a przeszło 2x tańszy :slight_smile:

Tańsze E2160 a przy OC takie same. Różnicy zwykle nie ma

dla nich to jest jak u nas ok 1000 zl …

wiec bardzo tanio…

Jak we wloszech np piwo jest za 5 euro to u nas piwo (w jakims barze) jest za 5zl…

To samo jest z tym komputerem …

to nie w funtach?? a funt 5zł więc to u nas 5tys…

no nie powiem… 1000 £ to sporo kasy, też tzreba na to zapracować…

szrotu ? brak Ci poczucia stylu !!

to właśnie jest głupota ludzi… po co mu szrot za 1000 funtów jak za tą samą cenę będzie miał dużo lepszego “składaka”?? ahh ten marketing… to samo było z P4, ludzie łapali rozchwytywali bo niby takie “super” za wielką kasę a to było całe gów*** sempron 3000+ 2GHz za 110zł bije wspaniałego P4 2,5GHz a nawet 3GHz, który jest ponad 2x droższy… ba za tą cenę można mieć athlona x2 3600+