Komputer za 500zł czy warto?

Witam mam do kupienia komputera od kumpla za 500zł komputera będę używać do internetu i do cs go

Parametry:

Płyta główna- Asrock N68-GE3 UCC

Procesor- AMD Athlong II X4 640 BOX

Karta graficzna- Radeony HD 5450 1GB

Ram- 4GB DDR3

Dysk- 465GB

Nie warto. Słaba grafika, brak zasilacza i obudowy.

Ten zestaw nie jest tyle warty. ale gdybyś utargował się do 350 złotych to można by się poważnie zastanowić. Tylko musisz mieć na uwadze fakt, że zasilacz najpewniej od razu będzie trzeba wymienić, a karta graficzna jest tragicznie słaba. Sam zestaw zdecydowanie nie jest przyszłościowy (jak większość konstrukcji opartych o procesor AMD), więc o późniejszej modernizacji lepiej zapomnij (no, kartę by można wymienić na coś pokroju HD 7750/R7 250).

Jeśli miałbyś płacić za to 500, odpuść - jestem pewien że na Allegro czy innej tablicy da się znaleźć w tej cenie lepszy sprzęt.

tak jak powiediałem ja mam zamiar używac go do internetu i sc go do grania mam ps4

Na allegro można dostać płytę główną z procesorem, RAM za 200-300zł właśnie pod ten (CS pewnie nie ma wygórowanych wymagań), dokupując do tego zasilacz i tak wyjdzie taniej:)

A simsy 4 by na tym działały?, bo siostra się pyta tylko żeby nie chodziły na minimalnnych

Nie

a natym co proponowałem by wszystko huloła  to co brać go czy doradzicie mi coś lepszego w tej cenie ?