Komputer za 600-700 zł ? Co polecacie?

Hello ! :slight_smile: Moi rodzice chcą kupić do siostrzenicy komputer tak za 600-700 zł :slight_smile: I oczywiście ja mam ten komputer złożyć :? :mrgreen: Czekam na wasze propozycje :slight_smile:

to masz pecha…

[list=]

a my czekamy co dokładnie ma być za tą cenę caluśki komp obudowa+reszta czy masz już jakieś części.

wszystko razem z monitorem głosnikami, myszką itp? czy tylko sam komputer?

Tylko Komputer :slight_smile: Ale ma być w nim wszystko m.in Nagrywarka, Napęd Dyskietek, Karta dźwiękowa etc :slight_smile:

Btw. Komputer ma służyć do Internetu, Office i czasem do grania typu Barbie, The Sims 2 :mrgreen:

Proszę o części z allegro.pl

Athlon X2 4000+

Foxconn MCP61S ERS2H

1GB A-Data, Corsair 667

Modecom MC-300ATX lub amacrox ax400 albo fortron 350W HLN, Delta 400W

LG H44L

Seagate Sata2

Poszukaj czegoś w stylu AthlonXp 1700+ … Grafika coś koło Radeon’a 9250 … Dysk 40 Gb … 512 Mb DDR … Płyta z integrowanym dźwiękiem np. jakiś nforce2 … Nagrywarkę jakąś LG za ok 120 zł … Jakiś w miarę konkretny zasilacz :wink: … No i oczywiście wszystko to na http://www.allegro.pl :wink: :smiley: .

p.s.

Myślałem, że to ma być taki o komp, żeby coś sobie robiła … Nie wiedziałem, że ma być nowy :D:D:D … W takim razie nie zwracajcie wcale uwagi na to co pisałem wyżej :wink:

rafal92 LooL :mrgreen: Tylko że ja chciałem wszystko, łącznie z obudową, kartą muzyczną i KARTĄ GRAFICZNĄ

Starą wytłuczoną płytę z uszkodzonymi w 90% kondensatorami.

~1000 zł

e9a3551f3b0b2a80m.jpg

znak.pl

lub buda za 50 zł z allegro i Frotron 350W HLN, Delta 400W.

Tobi Ram 512 Starczy i 80 GB też :mrgreen: A obudowa to jakaś z tańszych :stuck_out_tongue:

Płyta główna ma zintegrowaną kartę muzyczną i graficzną :stuck_out_tongue: a obudowa z allegro mustang bez zasilacza, a zasilacz Fortron 350W HLN lub MDN, Delta 400W też z allegro.

procesor

płyta główna

pamięć

zasilacz fortron 350w hln + buda 50 zł + nagrywarka + grafa

obudowę pomaluj lakierem do paznokci na różowo i będzie git :D. wyszło trochę ponad…

na pewno uszkodzona, zawsze tak się sprzedaje śmieci, nie mam jak sprawdzić ble ble ble.

zintegrowana grafa do simsów starczy.

20 zł różnicy

część użyje grafa, lepiej mieć gb.