Komputer za 600-700 zł ? Co polecacie?

(M Sexy) #1

Hello ! :slight_smile: Moi rodzice chcą kupić do siostrzenicy komputer tak za 600-700 zł :slight_smile: I oczywiście ja mam ten komputer złożyć :? :mrgreen: Czekam na wasze propozycje :slight_smile:

(Draakus) #2

to masz pecha...

[list=]

a my czekamy co dokładnie ma być za tą cenę caluśki komp obudowa+reszta czy masz już jakieś części.

(Tomaszzz89) #3

wszystko razem z monitorem głosnikami, myszką itp? czy tylko sam komputer?

(M Sexy) #4

Tylko Komputer :slight_smile: Ale ma być w nim wszystko m.in Nagrywarka, Napęd Dyskietek, Karta dźwiękowa etc :slight_smile:

Btw. Komputer ma służyć do Internetu, Office i czasem do grania typu Barbie, The Sims 2 :mrgreen:

Proszę o części z allegro.pl

(Rastko1) #5

Athlon X2 4000+

Foxconn MCP61S ERS2H

1GB A-Data, Corsair 667

Modecom MC-300ATX lub amacrox ax400 albo fortron 350W HLN, Delta 400W

LG H44L

Seagate Sata2

(Jarekfront) #6

Poszukaj czegoś w stylu AthlonXp 1700+ ... Grafika coś koło Radeon'a 9250 ... Dysk 40 Gb ... 512 Mb DDR ... Płyta z integrowanym dźwiękiem np. jakiś nforce2 ... Nagrywarkę jakąś LG za ok 120 zł .... Jakiś w miarę konkretny zasilacz :wink: ... No i oczywiście wszystko to na http://www.allegro.pl :wink: :smiley: .

p.s.

Myślałem, że to ma być taki o komp, żeby coś sobie robiła ... Nie wiedziałem, że ma być nowy :D:D:D ... W takim razie nie zwracajcie wcale uwagi na to co pisałem wyżej :wink:

(M Sexy) #7

rafal92 LooL :mrgreen: Tylko że ja chciałem wszystko, łącznie z obudową, kartą muzyczną i KARTĄ GRAFICZNĄ

(Michal Kolatek) #8

Starą wytłuczoną płytę z uszkodzonymi w 90% kondensatorami.

~1000 zł

e9a3551f3b0b2a80m.jpg

znak.pl

lub buda za 50 zł z allegro i Frotron 350W HLN, Delta 400W.

(M Sexy) #9

Tobi Ram 512 Starczy i 80 GB też :mrgreen: A obudowa to jakaś z tańszych :stuck_out_tongue:

(Emilmlo) #10

Płyta główna ma zintegrowaną kartę muzyczną i graficzną :stuck_out_tongue: a obudowa z allegro mustang bez zasilacza, a zasilacz Fortron 350W HLN lub MDN, Delta 400W też z allegro.

(Tezarrus) #11

procesor

płyta główna

pamięć

zasilacz fortron 350w hln + buda 50 zł + nagrywarka + grafa

obudowę pomaluj lakierem do paznokci na różowo i będzie git :D. wyszło trochę ponad...

(Michal Kolatek) #12

na pewno uszkodzona, zawsze tak się sprzedaje śmieci, nie mam jak sprawdzić ble ble ble.

zintegrowana grafa do simsów starczy.

20 zł różnicy

część użyje grafa, lepiej mieć gb.