Komputer za 600 zł

Te radeony były wtedy najlepszym stosunkiem ceny do mocy dla koparek.
Nowa generacja wyszła ale zmian cen nie widać a napewno nie będą dotyczyły niskobudżetowych kart Nvidii.
Dziwi mnie tylko że ceny 1050 są zbliżone albo ciągle wyższe niż 1650 (chodzi o nówki).

Nie oczekuj że dostaniesz komplet wysokiej wydajności w tak niskiej cenie.
Jak już rozważasz kwotę ponad 1000 a tam gdzieś coś pisałeś o kompie za 1400 to raczej są to normalne desktopy dużej postury, zwłaszcza z radkiem RX570 czyli nie położysz raczej pod monitorem.
Skoro już rozważasz normalnego desktopa - Dell 7010MT, pakujesz tam i7 3770, 16GB ramu, SSD, jakiś niedrogi zasilacz i GTX1650 super.
Do 1400 powinno się udać, jak zabraknie to możesz narazie zostać przy i5 3470.

Od biedy możesz polować na rozczarowanego posiadacza 1060 3 GB, jej zabraknie vram, 1050Ti zabraknie mocy. Tobie bez różnicy. :wink: Te komputery możesz brać, ewentualnie zgodnie z darasa radą, uczulam tylko na podejrzanie tanie/b.stare i gorące karty. :wink:

Dzięki ślicznie wszystkim za pomoc. Udalo mi się trafić na GTX1650S z i5-3470 w obudowie kanciatej. Może zejdzie z ceny to wezmę :slight_smile:

Podaj jakiś link, może sprawdzimy co to warte?

BTW, ten CPU z Superką bardzo fajnie pracuje, składałem cos takiego dwa miechy temu.

Okazja niby dobra tylko, jak obudowa wygląda na małą, zapytaj o zasilacz. Do takiego setu by z 350 minimum podeszła, a jak tfx 250w, to jazda lekko po bandzie. :wink:

I5 4570***

350W SFX Chieftec

Jak bym zobaczył nalepkę licencyjną win10 to powiedział bym że dobra cena.
Dysk pamięta Grunwald - przebieg.
Za podobną cenę złożysz taki z nową 1650 na bazie della 7010 i z oryginalnym win 10.

… 1,5 tysiąca bez WIndowsa, to praktycznie jak złożenie z nowych / lekko używanych na Am4…

Czyli nie warto?

Najtańsze 1650S -800
Buda 100
PUSU Silentium 150
8 GBRAM 150
CPU + Płyta tania do 500
Dysk SSD 200

Wychodzi może o 400 zł więcej, ale wszystko na współczesnych podzespołach i na gwarancjach… dla mnie kiepski deal, nie w takiej cenie.

Tu przesadziłeś, ostatnio kupiłem 240GB za 111 złociszy (nowy w media expert).