Komputer zacina się w losowych momentach

Witam,
mój problem dotyczy zacinania się komputera (systemu). By wznowić jego prace muszę go restartować, lecz problem później pojawia się znowu i tak w kółko. Nie ma stałych momentów może to być po 5 minutach, a może być to po 2 godzinach. Problem ten pojawia się przy różnych pracach. Przy słuchaniu muzyki z dysku lub przez przeglądarkę na Youtubie lub po prostu gdy nic nie robię po włączeniu komputera. Gdy komputer się zacina np przy słuchaniu muzyki to dźwięk też się zacina (buczy) ale to chyba oczywiste jeśli system się zacina to i dźwięk się, nazwę to deformuje do “buczenia”. Czytałem na różnych forach ale nie znalazłem rozwiązania tego problemu.
Dodam jeszcze, że wykonałem następujące czynności:

  • włożyłem inna kartę graficzna i przy instalacji sterowników do niej też ten problem się pojawił.
  • zmieniłem kabel SATA jak i wejście SATA na płycie głównej lecz to też nie pomogło (gdy chciałem sprawdzić dysk programem Hd Tune, komputer zaciął się po chwili)
  • pamięć RAM sprawdziłem programem Memtest i jest w porządku.
    Jest jeszcze jedna rzecz, która może powodować ten problem. Mianowicie wyskakuje okienko z problemem powodu ze zgodnością (dodaje zdjęcie z kiepską jakością bo inaczej nie potrafię tego wykonać, ale chyba jest czytelne).
    Może parametry mojego komputera też będą potrzebne:
  • płyta główna: Asus P5KC
  • procesor: Q6600
  • karta graficzna Gainward GTS450
  • karta dźwiękowa Creative Labs
  • zasilacz: CHIEFTEC 400w
  • pamięć RAM: 2x1GB OCZ 2x1GB KINGMAX
  • dysk twardy 500 GB Samsung

Tages Copy Protection System to zbędne (śmieciowe) oprogramowanie !

C:\WINDOWS\SYSTEM32\DRIVERS\ATKSGT.sys - usunąć

Wkleić do Notatnika, zapisać jako plik .reg (Wszystkie pliki) i dodać do Rejestru :

[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\ATKSGT]

Kopia sterownika : C:\WINDOWS\SYSTEM32\DRIVERSTORE\FILEREPOSITORY

Generalnie :
Chcesz pomocy ? Napisz w swojej nieskończonej łaskawości jakiego systemu operacyjnego dotyczy problem !

Zrobiłem reinstalacje systemu, ze wglądu na to, że nie otrzymałem odpowiedzi, a zależało mi na czasie.
Reinstalowałem system Windows 7 x64. (21.01 br. ok. godz. 21)
Problem zniknął, tak myślałem, ale niestety nie. Pojawił się dziś (22-01 br. ok. godz.16).

@KAZDAN63 - nie chce wykonywać tej operacji, bo wydaje mi się, że tego programu już nie ma.
Problem z tym programem już nie wyskakuje.
Teraz po prostu system staje i żeby go wznowić muszę zrobić restart systemu.

Dodaje, że wykonałem (już po reinstalacji) test programem HD Tune.
Dodaje obraz i proszę o wyjaśnienie kogoś kto wie o co w tym chodzi.