Komputer zacina sie

Witam!

Już nie mam siły do mojego kompa. Co prawda nie znam sie na nich ale jest taki problem. Pare miesięcy temu gdy grałem w gre Counter-Strike 1.6 komputer zaczął mi ścinać. Wyszłem z gry, wyłączam komputer, [i tu się zaczyna] włączam i jak wyskakuje ten czarny obraz z ładowaniem Windows XP Proffessional to mi się strzasznie długo ładowało ok. 1.30 min. Potem jak się załadowało i wyskakuje mi okienko, żeby wybrać użytkownika [u mnie jest tylko Administrator] i jak klikam , by wejść do tego windowsa to mi się strasznie myszka zacina tak przez dłuższy czas i nawet słysze ten dźwięk jak się zacina [przy logowaniu] no i potem pokazuje mi sie pulpit bez ikon z jakimś tam błędem na środku ekranu, że nie może czegoś wyszukać. Po minucie pokazują mi się ikony. I teraz tak: włącze internet i go zminimalizuję to mi się co 1 sekunde myszka zacina tak non stop dopuki tego internetu nie wyłącze co mnie bardzo dziwi i nie wiem dlaczego tak sie dzieje, bo nawet nie tylko z internetem tak było, bo np. włączam counter-strike’a i podczas gdy gram naciskam powrót do windowsa, zacina mi sie myszka a jak spowrotem wchodzę w gre to mi sie [tak samo jak myszka] zacina gra i musze wyjść z gry wejśc jeszcze raz w nią wejść, żeby się nie zacinała. Teraz winamp. Jak go włączałem to musiałem czekać z 30 sekund zanim się włączy i jak wchodziłem w folder z muzyką to mi się znowu tak dziwnie myszka chaczyła tak jak bym musiał czekać zanim załaduje mi sie ten folder z muzyką. Jak sobie wchodziłem w Mój komputer lub inne dysky to tak ze 2-3 sekundy musiałem czekać i potem się wszystko muliło. Na święta mój stary zrobił format i było wszystko ok. ale gdzieś po 4 dniach znowu to samo sie dzieje aż do tej chwili ale przy włączeniu kompa już tak długo się jeszcze nie włącza jak wtedy, ale jednak za długo. Wiem że to nie jest przez tą gre, w którą gram. Nie wiem co robić. Nie wiem czy to przez internet czy coś. Jestem wkurzony na tego kompa nie znam sie na nich.

Jak to coś da:

Procesor: Celeron 2.02Ghz

RAM: 1gb

Karta graficzna: Radeon 7950

Niewiem co jeszcze napisać bo się na tym nie znam.

Skanowałeś system czymś? Ad-aware, Spybot Search & Destroy, jakimś antywirusem?

Pobierz ComboFix

  • Pobierz HiJackThis. Daj logi w dziale Bezpieczeństwo. Tu masz opis HijackThis.

Skanowałem system programami: AVG, ArcaMicroSkan, Avast, Ad-Aware, Spybot i mi wykrylo troche wirusów i trojanów ale komp dalej tak samo chodzi. Daję tego linka z logiem z ComboFix http://wklej.org/id/5346047e6b

A tu jest link z logiem z HiThisJack http://wklej.org/id/5e29545f3d

Nie wiem co robić mam mętlik w głowie z tym kompem zrytym. Może to wina procesora? Bo nie wymieniałem go odkąd dostałem kompa czyli z 6-7 lat temu. Ale kompa nie dawno odkurzałem.

Współczuje ci, ale się niemartw. Wystarczy że usuniesz niepotrzebne programy i gry, wyczyścisz kompa w środku od kurzu. Jeżeli to niezadziała to oznacza że twój komputer ma swoje lata i chyba juz musi odpocząć na zawsze :frowning: KUP sobie nowy komputer!!

Ja nie umiem sprawdzać loga. Daj go w dziale

Opymalizacja XP <- poczytaj

może myszke masz nie tak kup se może nową i coś pomoż ale wątpie możesz też zainstalować od nowa windows ale nie wiem czy pomoże to moje pomysły ale nie sprawdzone a jek nie to musisz kupić nowego kompa

to jest ten link do bloga

http://wklej.org/id/69302/

to moj numer GG 7001035