Komputer zacina się

mam wielki problem z kompem. cały czas zacina mi się ;/ gram czy robie byle co i nagle staje, myszka nie mogę ruszać. nie wiem o co chodzi a do szalu mnie doprowadza, nawet pisząc to zaciął sie 2 razy. również w grach zacina sie, ale tylko na kilka s np. w fifie 07 jak pojawiają sie powtórki ;/ proszę pomóżcie bo nie wytrzymam ;/

Sprawdź w Menadżerze Zadań (Ctrl + Alt + Delete), zakładka Procesy, czy podczas “zacinania” jakiś proces nie wykorzystuje procesora w 100%.

bravado

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

tak, tylko gdy zacina sie to ja nic nie mogę zrobić. ostatnio jeszcze zacina się przy włączaniu. nie wiem co robić ;/

bravado

To dalej nie jest konkretny tytuł wątku. Proszę zapoznać się z podanymi linkami, a następnie poprawić tytuł wątku na mówiący konkretnie o problemie.

Może na początek zastosuj się do tego:

Optymalizacja XP - viewtopic.php?f=7&t=76580

Optymalizacja autostartu - http://www.bezpieczenstwosystemow.pl/in … opic=116.0

Sprawdzaleś system na obecność syfu? - viewtopic.php?f=16&t=36654