Komputer zacina się

(Ignas123) #1

mam wielki problem z kompem. cały czas zacina mi się ;/ gram czy robie byle co i nagle staje, myszka nie mogę ruszać. nie wiem o co chodzi a do szalu mnie doprowadza, nawet pisząc to zaciął sie 2 razy. również w grach zacina sie, ale tylko na kilka s np. w fifie 07 jak pojawiają sie powtórki ;/ proszę pomóżcie bo nie wytrzymam ;/

(Seba86mu) #2

Sprawdź w Menadżerze Zadań (Ctrl + Alt + Delete), zakładka Procesy, czy podczas "zacinania" jakiś proces nie wykorzystuje procesora w 100%.

(Kaka') #3

bravado

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

(Ignas123) #4

tak, tylko gdy zacina sie to ja nic nie mogę zrobić. ostatnio jeszcze zacina się przy włączaniu. nie wiem co robić ;/

(Kaka') #5

bravado

To dalej nie jest konkretny tytuł wątku. Proszę zapoznać się z podanymi linkami, a następnie poprawić tytuł wątku na mówiący konkretnie o problemie.

(Ciuci) #6

Może na początek zastosuj się do tego:

Optymalizacja XP - viewtopic.php?f=7&t=76580

Optymalizacja autostartu - http://www.bezpieczenstwosystemow.pl/in ... opic=116.0

Sprawdzaleś system na obecność syfu? - viewtopic.php?f=16&t=36654