Komputer zamiast wyłączac uruchamia się ponownie


(Ladypankman) #1

Mój problem jest dość nietypowy. Za każdym razem, kiedy chce wyłączyć komputer, ten uruchamia się ponownie. Wyłączyłem opcje uruchamiania ponownie po błędzie w panelu sterowania i pojawił się niebieski ekran, w którym mowa była o pliku pci.sys, że jest uszkodzony. Zrobiłem format oraz przeinstalowałem Windowsa. Niestety, problem pojawia się nadal. Proszę o jakieś pomysły w tej sprawie. Dodam, że problem pojawił, się od czasu wymiany karty jaka nastąpiła kiedy mój GEFORCE uległ zniszczeniu. Obecnie posiadam kartę Asus AH3650 i to właśnie teraz są takie problemy.


(Anna Wegrzynowska) #2

albo system,albo grafika,albo sterowniki:)zacznij od przeistalowania grafiki

-- Dodane 28.01.2009 (Śr) 12:02 --

a jaki masz system?


(Ladypankman) #3

Mój system to Windows XP, a co do sterowników to spróbuję zainstalować nowsze.


(Anna Wegrzynowska) #4

pytam bo niektórym się sprawa rozwiązała po zainstalowaniu SP2, plik pci.sys to jakby podstawowy driver systemu do,w tym przypadku, PCI-przynajmniej tak sobie tłumaczę :slight_smile: jak zmieniałeś to pewnie XP coś się pomieszało


(Cosik Ktosik) #5

Zobacz ten poradnik: restart zamiast wyłączenia


(Ladypankman) #6

Najdziwniejsze jest to, że po odinstalowaniu sterowników wszystko działa jak powinno, a kiedy zainstaluje pierwszy lepszy problem zaczyna się na nowo.W menadżerze urządzeń lokalizacja karty graficznej pisało PCI. Karta jest AGP czy to tak powinno być ?? Proszę o pomysły.


(Anna Wegrzynowska) #7

u mnie jet tak samo,karta AGP a pokazuje PCI.Co ty masz za sterowniki?! Pobierz ze strony producenta

http://support.asus.com/download/downlo ... uage=en-us