Komputer zamula

Witam mam problem z kompem gdy mialem podczepione 2 kosci ram po 256 mb jedna wszystko bylo ok gdy sprzedalem te kosci i dokupilem 1 gb ram 400 mhz komputer zaczol mi fiksowac np gdy mam wlaczonom muzyke i wlanczam inna aplikacje to muzyka mi przerywa zreszta tak jak gry kt贸re na 2 kosciach chodzily ok a teraz na 1 kosci 1 gb rwa mi sie co zrobic? jak cos to pisac smialo to podam moja konfiguracje lub co trzeba :slight_smile:

No to podaj ca艂o艣膰, jaka p艂yta g艂贸wna, jakie te ramy, i reszta procek, etc.

radz臋 sprawdzi膰 czy nie masz trybu PIO. Wejd藕 w Mened偶er urz膮dze艅 tam na kontrolery IDE wejd藕 we w艂a艣ciwo艣ci/ Zaawansowane i je艣li tam zobaczysz tryb pio to w zakladce sterownik zr贸b aktualizuj, ewentualnie odinstaluj. pozdrawiam

p艂yta g艂贸wna k8t neo2 procek athlon 64 3500+ 2,20 ghz ram 1 gb 400 mhz do tego zasilacz 400w dysk 80 gb no i dvd

Z艂膮czono Posta : 28.11.2007 (Sro) 15:15

ja mam w menad偶eze urzadzen ide ata/atapi i nawed jesli daje wlasciwosci to na tym konczy sie moja praca bo dalej nic nie mozna zrobic chyba ze ta liste rozwine to na 1 mam jakis via bus 鈥 i 2 podstawowe kanaly ide i 2 pomocnicze co robic dalej? pomocy :slight_smile:

Z艂膮czono Posta : 28.11.2007 (Sro) 17:56

sprawdzalem to co doradziles ale nie mam takiego mam normalnie a komp dalej mi rwie ;/

Te偶 tak kiedy艣 mia艂em, rwa艂 mi i rwa艂. Wkurzy艂em si臋 zrobi艂em formata i wszystko ju偶 jest spoko :slight_smile:

Aha dzi臋ki poczekam jeszcze je偶eli nie b臋dzie prostszej rzeczy 偶eby zapobiec temu rwaniu to zrobi臋 formata.

Z艂膮czono Posta : 29.11.2007 (Czw) 14:38

Chocia偶 w膮tpi臋 w to 偶e format pomo偶e bo kolega przyszed艂 do mnie ze swoim dyskiem i nadal to samo ;/

Z艂膮czono Posta : 29.11.2007 (Czw) 21:45

Niestety po formacie komputer chodzi tak samo, a ram jest wsadzony na dobre miejsce, do drugiego wej艣cia tez wk艂ada艂em i to samo. Mo偶e by膰 to wina p艂yty g艂贸wnej? Dop贸ki mam ja na gwarancji to mo偶e bym wymieni艂. Mam mo偶liwo艣膰 po偶yczenia p艂yty g艂贸wnej od kolegi i je偶eli na jego pylcie g艂贸wnej b臋dzie dobrze dzia艂a膰 to raczej oddam na gwarancje. Mam przek艂ada膰 wszystko czy jednak jest jakie艣 inne rozwi膮zanie.