Komputer zatrzymuje się na biosie

Witam.Wczoraj gdy komputer chodził cały dzień na wieczór 2 razy sie zresetował (Nieraz to samo było że sie resetował ale włączał się normalnie), za pierwszym było OK a za drugim komputer zaciął sie na BIOSIE i po kilku sek poszedł dalej, na czarnym ekranie pojawił sie komunikat i z nim możliwość wyboru włączenie trybu awaryjnego itd.Wybrałem awaryjny.Włączył się w tym trybie i przełączyłem go na tryb normalny po czym zatrzymał się na BIOSIE po którym już nie dało się nawet poczekać stał on bez skutku.Proszę o pomoc.Prosiłbym o nie dawanie możliwości jak format bo nawet nie mogę bo ten czarny ekran co jest po biosie, nie wyskakuje.Jedyne co mam przed BIOSEM to pokazuje kartę graficzną.

P.S. Gdy wyjąłem cały RAM (4 kostki po 2 gb) I włączyłem komputer to nagle zaczął pikać aż gdy go zresetowałem z włożonym RAMem.

Opisz konkretniej ekran Biosu, na którym się zatrzymuje. Nie ma tam żadnych komunikatów, w stylu “press F1 to continue”?

Może pomoże wyjęcie i włożenie kości RAM lub karty graficznej. Może po prostu jakieś styki nie kontaktują, coś się na nich utleniło albo przykurzyło.

Jaki masz zasilacz do tego Q6600 / GF 9600GT / GA-N650SLI-DS4L ?

Jaki masz dysk? (dyski?)

Wrzuć linka do zdjęcia BIOS-u w którym miejscu się zatrzymuje.