Komputer zatrzymuje sie na logo HP po podlaczeniu nowej Karty Graficznej

Witam.

Mam taki problem otóż dziś była u mnie burza i nagle wyłączył mi się komputer, Po ponownym włączeniu po 1 monitor był “podzielony” po lewej stronie było tak bardzo jasno a po prawo tak ciemniej, ale podłączyłem nowy monitor i jest ok. Ale kupiłem nowa kartę graficzna jakieś 2 miechy temu , i od początku mam taki problem ze komputer zatrzymuje się na niebieskim ekranie z logiem HP i nic nie można zrobić. Ale nie przeszkadzało mi to zbytnio bo znalazłem sposób żeby komputer odpalić mianowicie, jak tylko odpalam kompa klikałem F12 szybko i po chwili pojawiał sie taki ekran z jakimiś specami komputera itp. Na dole ekranu pisało coś żeby wcisnąć ESC żeby odpalić jakieś menu ale to nie działało. I po chwili tego ekranu pojawiał się kolejny czarny ekran z migająca mala kreseczka u góry i po chwili komputer się włączał. Jednak teraz komputer zawiesza się na tym ekranie z ta kreseczka. Co się mogło stać ? Dodam tylko ze jak podczepiłem stara kartę graficzna to wszystko działa normalnie ekran z logiem HP znika po kilku sekundach i komp się odpala tylko trochę laguje.

Windows 7

Procesor: Intel Core i3 2120CPU @ 3.30Ghz(Tak wiem slaby)

RAM:4GB

Stara karta: AMD Radeon HD 7570

Nowa karta: Geforce GTX 770

Plyta glowna: http://i.imgur.com/4JJtp19.png

Zasilacz: Corsair VS550

A podaj cała konfiguracje komputera.

Windows 7

Procesor: Intel Core i3 2120CPU @ 3.30Ghz(Tak wiem slaby)

RAM:4GB

Stara karta: AMD Radeon HD 7570

Nowa karta: Geforce GTX 770

Plyta glowna: http://i.imgur.com/4JJtp19.png

Jesli trzeba cos jeszcze podac dajcie znac.

Podaj jeszcze model i markę zasilacza, bo to co ważniejsze umknęło ci :slight_smile:

Jak nie wiesz wszystkiego, zrób zdjęcie tabliczki na zasilaczu.

DzokerS

 

 

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

 

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie z opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Poprawiłem wszystko :wink:

Zasilacz: Corsair VS550

Tak, z monitorem wygloda jak by się spalił :slight_smile: MAtryca mu wysiadła.

 

Co do dzielenia i wolnego chodzenia, możesz zrobić Screeny z programów, HDTune zakładka Healthy i CrystalDiskoInfo, tez screeny, i pokaże jeszcze jakie masz temperatury.

Koledzy którzy bardziej znają się na programach do dysku myślę ze bardziej pomogą.

Próbowałem wszystkiego format,reset biosu i dalej nic bez karty graficznej lub ze stara kartą wszystko działa niestety jednak jak wsadze nowa karte to dalej sie zawiesza. Komputer wylądował w naprawie dzieki za pomoc :slight_smile: