Komputer zawalony śmieciami

Nie wiem czy utworzyłem temat w dobrym dziale. Jak jest źle to prosze mnie jakoś przenieść xD.

Cześć,

 

Odinstaluj zbędne programy, zaktualizuj pozostałe, zaktualizuj system, uporządkuj autostart, przeczyść system np. programem CCleaner, zdefragmentuj dysk.

Przeskanuj także system np. programem Malwarebytes (przy instalacji odznacz okres testowy).

Jest jakiś program do aktualizowania ''pozostałych i systemu? :stuck_out_tongue:

Cześć,

Do aktualizowania systemu masz takie magiczne narzędzie jak Window Update, poszukaj w menu start.

Do sprawdzenia aktualizacji programów możesz wykorzystać program Secunia Personal Software Inspector (PSI) albo Update Checker. Osobiście nie korzystam z takich automatów więc nie ręczę za ich działanie.

Nie wiem czy to ważne ale mnie przestraszyło. Gdy usuwałem program ‘‘Babylon toolbar’’ w jednym momencie kazało mi nadusić okey żeby wyłączyć wszystkie przeglądarki, pojawiło się takich okien chyba z 10. Potem z 10 ekranów usuwania programu. Zauważyłem że gdy pod koniec usuwania nadusiłem ‘‘close’’ ponieważ był koniec odinstalowywania przez 2 sekundy było widać : Downloading: nisis.js Możliwe że to wirus. Prosze o pomoc xD

Cześć,