Komputer zawiesza się kilka sekund po uruchomieniu


(neXt___) #1

Święta, święta, przyjechał brat ze studiów i dorwał się do komputera, gdy ja byłem nieobecny. Zaczęło się ściąganie gier na potęgę, aż dziś Windows 7 odmówił posłuszeństwa. Nie mam pojęcia co, kiedy i skąd ściągał, ale wiem że już nigdy więcej nie dopuszczę go do komputera, mimo że normalnie korzystam z Netrunnera, a do Sevena podchodzę raz na miesiąc, gdy mam ochotę w coś pograć. Problem polega na tym, że kilka-kilkanaście sekund po uruchomieniu system zawiesza się. Co ciekawe, gdy uda mi się sprawdzić zużycie zasobów systemowych, widzę że już na starcie ponad 40% RAM-u jest pożerane, a procesów jest nieprzyzwoicie dużo (+50, przy czym świadomie dopuszczam jedynie 2-3)

Log z OTL

http://wklej.to/VkflC

Extras

http://wklej.to/S1qf0

Przetestowałem go CIS-em, MBAM-em, ale to nic nie dało. ADW Cleaner, gdyby ktoś był ciekawy, nie pokazuje żadnego syfu, mimo że sam kilka takich śmieci widzę.


(xv_) #2

neXt___ , sprawdziłbym komputer kaspersky rescuedisk (jak masz możliwość to internet (pobiera bazy) podłącz kablem bo bezprzewodowy trzeba zawile konfigurować) http://support.kaspersky.com/pl/faq/?qid=208282170