Komputer zawiesza się na podczas ostatniej fazy włączania

Dziędobry mam następujący kłaopot z moim komputerem podczas włanczania komputera wszystko jest ok dopuki nie pojawi się okno na którym pisze windows i leci pod nim pasek, gdy te okno znika pojawia się czarny ekran i komputer myśli nad nim dosyć długo może pare minut. Czasami się zrestartuje a czasami włączy, a gdy już się włączy to wszystkie urządzenia podłączone do portów USB niedziałaja po wyciągnieciu i włożeniu spowrotem to portu USB np myszki wszystko działa. Zaczeło się tak dziać po zainstalowaniu kraty muzycznej byłem z tym problemem w sklepie i nieumieli mi pomudz, wymienili kilka razy karte ale i to niepomogło. Gdy karta muzyczna jest odinsalowana to też wszystko działa już prubowałam to zrobić w różny sposób. Prosze was o PoMoC bo sam już nic nie wymyśle PROSZE POMÓŻCIE MI :frowning:

Pomóż nam Cię zrozumieć i stosuj interpunkcję, bo trudno coś z tego wynieść pomimo chęci :?

Jaki konfig kompa? Jaka to karta? Jaki zasilacz (firma i moc)?

Zdejmij reset na rzecz BSOD w Panelu sterowania > System > Zaawansowane > Uruchamianie i odzyskiwanie > odptaszyć Automatycznie uruchom ponownie. Jak system wyświetli BSODa, spiszesz z niego dane (kod błędu z nazwą pliku pod spodem) i wrzucisz je tutaj. :slight_smile: