Komputer zawiesza sie po podłączeniu przez wifi do routera LTE

Witam, dzisiaj zakupiłem modem oraz router LTE od plusa. Po zainstalowaniu całego zestawu i testowaniu internetu przez ok. 1 godzinę, zawiesił się ekran, dzwięk oraz wszystkie diody wewnątrz komputera się wyłączyły, jednak komputer wciąż chodził. Po zresetowaniu wszystko działało normalnie, aż w końcu po ok. 2-3 godzinach stało się to samo, więc przełączyłem się na stary internet od Orange i komputer działa normalnie już przez ok. 12 godzin.

 

To jest sprawa routera czy mojej karty sieciowej? (dodam że wcześniej internet miałem połączony kablem, a przy LTE korzystam z wi-fi)

Karta sieciowa: TP-LINK 150Mbps Wireless N Adapter

System: Windows 10 64-bit

Spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki do karty sieciowej. Może to jakiś starszy model bez wsparcia dla win 10 i robi problemy.

Sterowniki zainstalowane, ale podczas aktualizacji komputer zawiesił się ponownie, chociaż używałem starego internetu. 

po pierwsze  Win 10   może robić takie problemy  , po drugie  miałem ten sam problem  net chodził  parę godzin  i pózniej lipa   , dzwoniłem  itd.  okazało się  że  ruter był walnięty  wymieniłem go ( oddaje się cały zestaw z anteną ) i teraz wszystko chodzi  jak trzeba .