Komputer zawiesza się po starcie i dziwne kopiowanie ikonek


(Piotr Cheaster1) #1

A więc mam następujące problemy. Komputer często po starcie zawiesza się tak, że przez 2 do 5 minut nie można nic kliknąć. Po tym czasie wszystko się odwiesza a okno przeglądarki potrafi się po kilka razy otworzyć. Tak samo okna które wyskakują mi po starcie systemu otwierają się często po tym czasie dopiero. Tak jakby komputer długo myślał. Nie jest to wina podzespołów komputera.

Inny problem to z kopiowaniem plików. Kiedy chce jakiś plik z pulpitu (skopiować lub wyciąć i wkleić ) i klika prawym przyciskiem na folder docelowy, następnie wybieram operacje kopiuj lub wklej to owszem robi się ta operacja ale plik który kopiuje zmienia swoje miejsce na pulpicie. Wykluczyłem już jakieś automatyczne ustawianie ikonek na pulpicie. Bardzo trudno to wytłumaczyć ale mam nadzieje, że rozumiecie.

OTL http://www.wklej.org/id/1168018/

Extras http://www.wklej.org/id/1168019/


(Acorus) #2

Odinstaluj BrowserDefender,Sopcast Toolbar,Bundled software uninstaller,Bonanza Deals (remove only),Wsys Control 10.2.1.2652.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow ... adwcleaner z funkcji Skan(Szukaj) a następnie Clean(usuń) (w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Pokaż nowy OTL.txt


(Piotr Cheaster1) #3

Adw cleaner LOG : http://www.wklej.org/id/1169143/

Otl: http://www.wklej.org/id/1169147/

Extras: http://www.wklej.org/id/1169149/


(Acorus) #4

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.

W OTL użyj opcji Sprzątanie.


(Piotr Cheaster1) #5

Ten log pojawił mi się po wykonaniu skryptu i restarcie komputera: http://www.wklej.org/id/1169224/