Komputer zawiesza się przy włańczaniu

witam :!:

mam problem ponieważ jak włącza mi się komputer bo gdy załaduje się Windows to się zawieszą. A gdy go zresetuje komputer juz działa normalnie jaki jest tego powód skoro we wtorek robiłem formata :?:

Proszę o radę co zrobić :!:

moze źle sterownik zainstalowałes od czegoś, jest wiele powodów… jak mozesz zamieść ty screen Podglądu zdarzen… masz to w katalogu Narzędzia administracyjne w panelu sterowania (widok klasyczny)

c28c518fb11654cam.jpg

utwórz punkt przywracania w dniu dzisiejszym i przywróć komputer do stanu po instalacji i sprawdź czy sie bedzie resetował

jak np włanczam go rano i się zwiesza jak już system się załaduje mam normalnie pulpit ikony np włącze gg i pada.

nie możesz wtedy ruszyć myszką ani klawiatura nie odpowiada ?

tak właśnie tak jest

podkręcałeś procesor albo coś ?

nie :!: nic nie robiłem

Złączono Posta : 23.02.2007 (Pią) 10:36

KaMiLLOoO napisał:

hmm ale jak to zrobić daj wskazówkę…

Start—>programy->akcesoria->narzędzia systemowe->Przywracanie systemu

później zaznaczasz utwórz punkt przywracania, dalej… Wpisujesz obojętnie jaką nazwe… np punkt 1 i utwórz… następnie znowu włączasz Przywracanie systemu, na kalendarzu szukasz daty instalacji… i przywracasz :slight_smile:

paskudna sprawa bo ja mam win xp min wiesz zapewne jaki to a tam nie ma przywracania systemu :frowning:

przeinstaluj system… i pozostaw sterowniki standardowe bo to najprawdopodobniej jest sterownik ale nie mogę okreslic dokłanie który

a może być to taki powód ze sterowniki od kabla od tel :?:

czy raczej nie :?:

czy to może wina tego ze mam win xp mini :?:

Złączono Posta : 23.02.2007 (Pią) 21:06

jednak problem sam rozwiązałem :mrgreen:

problem było to ze był podłączony kabel od tel i komputer się zawieszał ale dlaczego :?: