Komputer zawiesza się

Witam tam jak w temacie mam problem z zawieszanie się komputera, chodzi tu, że jak używam komputera zawiesza się pomaga tylko reset. Bym napisał całą historyjkę na ten temat ale nie jest to tak bardzo potrzebne dlatego napisze skróconą wersje. To komputer złożyłem podam 1,5 roku temu bo w lutym 2015 i na początku działał bardzo dobrze, przez kilka miesięcy. No i się zaczęło zawieszanie, Od kilku dobrych miesięcy mam z tym problem (nie ukrywa już to mnie naprawdę wkurwia i chcę to jakoś najszybciej naprawić). Oddałem komputer 3-razy do punktu obsługi, za pierwszym razem wymieniona została pasta na procku i przez 3 miesiące działał bez zarzutów. Ale znowu zaczął się zawieszać więc oddałem znowu do punktu człowiek, który go naprawiał mówił mi, że czyścił kurz(coś takiego ogólnie czyścił) RAM, dostałem go z powrotem działał tym razem przez 2-tygodnie dobrze ale znowu się zawieszał. Oddałem go ostatnio znowu i co mi mówił, że wszystkie pod zespołu są ok(sprawne), zainstalował wszystkie najnowsze sterowniki (BIOS,karta graf itp.) i zakupiłem lepszy zasilacz a dokładnie TACENS VALEO V 900W czyli porządny. Nie wiem co mam już z nim robić, jak ktoś ma jakiś pomysł co może być nie tak pisz w kom.

Pod zespoły:

Karta graf. AMD Radeon R7 265
procek: AMD FX-8320 Eight-Core Proccesor 3.50GHz
płyta głowna: ASUS M5A78L-M/USB3 

To jeszcze napisz, co na temat tego zawieszania mówi Podgląd Zdarzeń Systemowych.

ciężko mi ocenić co dokładnie byś chciał wiedzieć ale znalazłem kilka ostrzeżeń, błędów i krytycznych najczęstsze źródła, które pojawiają się jest od EventLog’a i Kernel-Power, Kerner-proccesor-power
 

Sugeruję sprawdzić dysk jakimś programem, może jest w jakiś sposób uszkodzony. Miałem niegdyś grubszy problem tego pokroju i zawinił właśnie nowy dysk SSD.

@sewer6 a polecasz jakiś program?

@Edit Polecacie program HDTune?

 

 

http://imgur.com/a/zFdb9 ss z programu CrystalDiskInfo 7.0.2 dysk ssd