Komputer + Zestaw kina domowego

Czy zestaw kina domowego można podłączyć do kompa ??

Bardzo dobra i sprawdzona porada :x

To można czy nie ?? Nie znam sie na tym dlatego pytam.

nie ten dzial a jezeli juz posiadasz ten zestaw to podlacz i zobaczy czy dziala :slight_smile:

ale czytać potrafisz ze tu sie nie pyta wtym dziale o nic . Przenoszę :wink:

Np w jakim celu chcesz to podłaczyć , ba ja nie wiedze w tym zadnego sensu , chyba że masz monitor większy od tv

Mi sie wydaje ze chodzi mu o to by dzwiek szedl z glosnikow od kina domowego ^^ Ja juz tak robilem ale w taki sposob ze bralem kabel , podlaczalem do karty graficznej pozniej do tv. a pozniej tylko kino wlaczalem i szlo :stuck_out_tongue_winking_eye:

Axel_14 : i traciłeś jakieś 50% jakości dzwięku ? suuper :stuck_out_tongue:

Podłącz i zobacz… ja tak zrobiłem na sylwka, miałem oddzielnie podłączonego kompa pod TV i oddzielnie kinodomowe pod k.muzyczną, tylko jest jeden minus… w kompie ustawiasz wtedy na stereo więc strata jakości jest :confused:

Najlepszy efekt dzwiękowy można uzyskać podłączając komputer (karta muzyczna) i wzmacniacz kina domowego w sposób cyfrowy tzn.przewodem koncentrycznym lub toslink (światłowód).Oczywiście oba urządzenia muszą mieć odpowiednie wyjścia i wejścia.Ponadto można słuchać wtedy dzwięków w formatach Dolby Digital 5.1 i DTS jeżeli filmy

i muzyka są zakodowane w tych standardach. 8)

Zazwyczaj sterowniki do kart muzycznych mają szersze możliwości dotyczące regulacji efektów surround i środowisk przestrzennych niż

wzmacniacz kina domowego.