Komputer znacznie się spowolnił, podaję logi OTL

Dzień dobry,

Od około dwóch tygodni laptop znacznie się spowolnił, szczególnie internet. Muszę dłużej czekać na wejście podstawowych stron jak np www.wp.pl. Nie mogę wykonywać kilku operacji na raz bo komputer się wiesza na kilkanaście sekund i potem wszystko wraca do normy. Mam XP. Przeskanowałam komputer programem Kaspersky Internet Security i nic nie wykrył. Dodatkowo wykonałam skan programem Gmer i też nic nie wyszło.

Laptop ma już 5 lat i 2 razy z podobnych powodów był wykonywany format. Od 2 lat nic się nie działo. Ostatnio zainstalowałam DownloadHelper ( nie wiem czy to ma znaczenie).

Podaję logi z OTL

OTL.Txt http://www.wklej.org/id/747318/

Extras. Txt http://www.wklej.org/id/747324/

Proszę o pomoc

Jeżeli format był robiony dwa lata temu, to nie dziw się, że system działa tak nie inaczej. XP najlepiej powinno się moim zdaniem przynajmniej raz na rok przeinstalowywać. Jeżeli ten komputer ma jeszcze mniej jak 1GB RAMu, to również przypadłoby się dołożyć, bo ten system nie ma prawa dobrze działać na mniej niż 1GB pamięci, tym bardziej, że jeszcze swoje zabiera grafika. Co do powolnej pracy internetu, to raczej to nie jest wina OS. Moim zdaniem powinieneś zadzwonić do Twojego ISP i z nim sobie to wyjaśnić, bo raczej po jego stronie będzie wina.