Komputer zwolnił internet też

J/w.

Z góry dziękuję.

Usuń Hijakem te wpisy:

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

Przepraszam, że tak późno.

Czysto;

Daj loga z SilentRunners

Nie mogę jakiś błąd uruchomienie blokuje NIS.

Użyj Norton Removal Tools - http://service1.symantec.com/SUPPORT/ts … 3108162039

Start => uruchom => regedit => przejedź do:

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon

kliknij dwa razy na Userinit i w okienku, które się otworzy skasuj wszystko poza C:\WINDOWS\system32\userinit.exe,

Po wykonaniu uruchom ponownie system.

Zastosuj Unhookexec.inf. Prawy klawisz myszki na link => zapisz element docelowy jako => wskaż gdzie chcesz zapisać (np. na pulpit) => po pobraniu prawy klawisz myszki na plik => instaluj.

Proponuję przeczyścić rejestr ponieważ masz wiele pustych kluczy opis.

Po wykonaniu wklej nowy log z Silenta.

Unhookexec.inf nie zainstalował był błąd, rejestr czyciłem 3 dni temu.

A mam pytanie czy kadzy net bedzie dzialal pod Windows ME?

Jaki błąd?

W takim razie spróbuj zastosować exefix.reg. Prawy klawisz myszki na link => zapisz element docelowy jako => wskaż gdzie chcesz zapisać (np. na pulpit) => po pobraniu kliknij dwa razy na plik => potwierdź dodanie do rejestru => restart.

Po wykonaniu wklej nowy log z Silenta.

A dlaczego miałby nie działać?

Jeśli sterowniki do modemu, który dostaniesz przy zakupie internetu (np. neostrady) będą przeznaczone pod Windowsa ME lub będą takie znajdować się na stronie producenta to nie widzę powodu, dla którego miałby nie działać.

No walasnie sterowniki, a co z w miare nowymi programami?

Ze sterami to się lepiej dobrze dowiedz, bo z tego co ja wiem to Neo nie ma już żadnego modemu w sprzedaży pod WIN98 na przykład, miałam ten sam problem ostatnio. Programy też mogą nie działać jeśli nie są przeznaczone pod tę platformę, można kombinować z trybem zgodności.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Spróbuj ponownie zastosować Unhookexec.inf oraz exefix.reg

Zajrzyj tutaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 559#869559