Komputer zwolnił,po aktualizacji sterowników

Witam,

Dziś postanowiłem zaktualizować sterowniki do mojej karty graficznej (Geforce 9400GT).

Ściągnołem owy sterownik: http://www.nvidia.pl/content/DriverDown … pe=GeForce

Restart kompa i bum podczas włączenia wyskakiwał błąd o ‘Nie znaleziono punktu wejścia procedury SetThreadPreferredUILanguages w bibliotece KERNEL32.dll’

Jakieś pomysły jak to naprawić?

Pozdrawiam

Cześć

Uruchom komputer w trybie awaryjnym odinstaluj sterowniki oraz przeczyść pozostałości po nich programem Driver Sweeper

Następnie uruchom komputer w normalnym trybie i spróbuj zainstalować sterowniki.

A tak na marginesie pobieranie najnowszych sterowników do starszej karty moim zdaniem nie ma sensu.

Jestem dosyć zielony w tych sprawach…

Jak uruchomić komputer w trybie awaryjnym?

I jak mam znaleść ten sterownik który zainstalowałem?

Cześć

Podczas startu komputera wciśnij klawisz F8 i wybierz tryb awaryjny.

Sterownik który zainstalowałeś odinstaluj w trybie awaryjnym przez panel sterowania. A później zastosuj w/w program do usunięcia pozostałości.

Jeszcze jedno pytanie,skąd mam znać nazwe owego sterownika?

A co instalowałeś.

pl.download.nvidia.com/Windows/310.90/310.90-desktop-winxp-32bit-international-whql.exe

Dodam że komputer chodzi teraz jakby chciał i nie mógł…

Dodane 28.01.2013 (Pn) 0:43

Znalazłem w necie takie coś:

'Przeinstaluj porządnie sterowniki: usuń wszystko związane z kartą graficzną w Dodaj.usuń programy, zainstaluj Driver Fusion stąd: http://treexy.com/pr…s/driver-fusion , następnie restart, podczas startu wciskaj F8, wybierz tryb awaryjny, kiedy wszystko się załaduje uruchom Driver Fusion, zaznacz AMD display, potem kliknij Analyze, poczekaj aż skończy analizować i daj Delete. Zapyta, czy zrestartować -> tak.

Po uruchomieniu Windowsa (już normalnie) zainstaluj najnowsze sterowniki z amd.com dla swojego systemu. ’

Skorzystać?

Adixxdd , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Tyle że ty masz kartę nvidi, możesz skożystać z programu Driver Sweeper.

Odinstaluj sterownik do karty graficznej (to co instalowałeś), uruchom komputer w trybie awaryjnym (F8 po uruchomieniu komputera) i wyczyść pozostałości po sterownikach za pomocą Driver Sweeper (usuń Nvidia Display).

Czyli mam usunąć wszystkie sterowniki od kart jakie się wyświetlą,bo niestety nazwy zainstalowanego sterownika nie znam ;f

Cześć

Skoro masz kartę NVIDIA to usuń sterowniki tylko od tej karty (w panelu sterowania zapewne masz wpis NVIDIA Graphic Driver bądź podobny).

Problem rozwiązany,karta chyba przyjeła owy sterownik bo już nic nie tnie oO

Dziękuje i przepraszam za zmarnowany czas

Pozdrawiam