Komputer zwolnił podczas grania

Witam wszystkich. Więc sprawa wygląda następująco. Posiadam laptopa Asus K52jt 6GB RAM, ATI 6370M HD,INTEL I5 … Przez pierwsze 3 miesiące gry typu COD MW2,MW3 , NFS HOT PURSUIT , MEDAL 2010 odpalały beż żadnych lagów, lecz ostatnio coś się pogorszyło. Wcześniej te oto gry śmigały na prawie full detalach , teraz na minimalnych się trochę ścinają. Proszę o jakieś rady. Na pewno nie jest to wina zaśmieconego komputera , bo miejsca na dyskach jest od groma. Ciągłe pracuję na zasilaniu i trybie wysoka wydajność, więc też odpada tryb pracy laptopa. Z góry dzięki wszystkim za odpowiedzi. :lol: System to Windows 7 64bit Home Premium. Przywrócić systemu się nie da , z tego czasu gdy wszystko było dobrze. Zaraz po zakupie komputera robiłem kopie zapasową systemu, lecz nie da się jej przywrócić , choć została ona wyszukana . :roll:

ze masz miesca na dyskach duzo to nic nie znaczy mozesz miec najnormalniej w swiecie zasyfiony system,a to nie musi zajmowac duzo miejsca na dysku wazne zeby podczas grania jak najmniej procesow bylo odpalone i sprawdz wtedy a jak nie to aktualizajca sterownikow moze cos da

Kiedy ostatnio sprawdzałeś/sprawdzałaś czy komputer nie jest zainfekowany?

Przeskanuj Komputer:

AV :arrow: Przeskanuj komputer posiadanym antywirusem.

MBAM :arrow: http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html - podczas instalacji odrzuć wersje płatną by zainstalować wersje darmową!

DrWeb :arrow: http://www.dobreprogramy.pl/Dr.WEB-Cure … 12976.html - to samo co powyżej ( jak dobrze pamiętam). Jeśli skanery coś znajdą pokaż na forum raporty jakie utworzyły.

Wszystkie skany wykonaj w pełnym trybie. Podczas skanowania wyłącz antywirusa ( jeśli jest taka możliwość ).

Jeśli skanery wykryją zagrożenie podaj logi OTL :arrow:

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

Oraz przeczyść komputer Ccleaner’em :arrow: http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr … 13061.html

dzięki, potem dam znać co wyszło

Dodane 03.05.2012 (Cz) 13:25

Więc tak, Anti- Malware podczas całkowitego skanowania systemu nic nie wykrył. Przeczyściłem komputer

Ccleaner’em. Mierzyłem temperature programem SpeedFan 4,46 wynik był następujący:

  • HD0 : 39C

-Temp1 : 48/49C

-GPU : 52C

-Core 0 : 39C

-Core 1 : 44C

Te pomiary są wykonane podczas włączonych 2 kart Internet Explorer oraz tego programu. Procek Intel I5 M4802,67GHZ. Karta Ati Radeon 6370M HD.

Podczas grania, gdy inne programy są wyłączone przy grze COD Modern Warfare 2 temperatura

wynosi :

  • HD0 : 40C

-Temp1 : 70C

-GPU : 70C

-Core 0 : 70C

-Core 1 :72C

Skanowanie całego systemu DrWeb: zainfekowane : status- Win32.HLLW.Gavir.ini ( gdzieś na dysku C/ edriver/ software … ),

Dodam że jak nie mam nic włączone komp bierze 1300MB RAM. Sytem 64big Win7 Home Premium.

Zauważyłem ostatnio że jak mam włączony gadżet monitor systemu to w okienku CPU są 4 paski od procesora, pierwszy gdy coś się robi

np. gra jest wykorzystany w 100%, a pozostałe 3 już mniej około 10%. Czy tak ma być ? Proszę o pomoc bo nie jestem zbytnio w temacie :confused: