Komputer

Mam poważne pytanie. Chce kupić nowy komputer mam już uzbierane, wszystko mam przemyślane i moje pytanie jest następujące: Na ile lat on mi starczy. Wiem, że w tej chwili pójdzie mi każda gra na tym PC. Procesor Intel I7-950 , Płyta Główna Gigabyte X58A-UD3R, X58 , Pamięci 4 GB lub 8 GB 1333 Mhz A-Data , Dysk Twardy 1TB i najważniejsza karta graficzna Radeon HD6870 Sapphire 1024MB GDDR5 . Proszę o odp.

W tym jest sens wtw jeśli masz system x64 gdyż w innym przypadku nie będzie ci czytał całego ramu ( max koło 3.2)

na 5 może

darekeonline , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Z reguły jeśli kupuje się komputer, kupuje się również system. Mało kto korzysta z wersji BOX (prawdę mówiąc niezbyt się to opłaca, chyba że ktoś ciągle zmienia komputery). Ale trzeba pamiętać, że do komputera z 4 GB pamięci i więcej należy zakupić system Windows (w przypadku Linuksa nie robi to różnicy) w wersji 64-bitowej.

Ja bym się zasadził na płytę główną na podstawce AM3+ i na razie jakiś tani Phenom lub Athlon a jak tylko wyjdzie i potanieje to bulldozer. Zamiast dysk 1TB, 2x512MB i pod Raid0, grafika jak już to Radek 6950.