Komputerek do 1200zł :]

(Dede 12) #1

Witam Wszystkich :slight_smile:

Chciałbym sobie zakupić nowy komputerek do max 1200zł. Mam kilka pytań co do tego zestawu ale o tym później :stuck_out_tongue: Podzespoły mogą być z allegro. Niestety wszystkie "bebechy" i ich koszty przesyłki muszą się zmieścić w tej oto kwocie. Komputer byłby wykorzystywany do internetu itp. lecz od czasu do czasu chciałbym sobie zagrać w gry pokroju NFS:MW oczywiście nie na full detalach ;]

Oto co wymyśliłem:

CPU: AMD ATHLON 64 3000+Orleans,AM2 BOX

Płyta główna: GIGABYTE GA-M55PLUS-S3G GF 6100 Socket AM2

Pamięć: GEIL 512MB (2X256) DUAL PC-4300

HDD: SAMSUNG 80GB HD080HJ 7200 SATAII 8MB CACHE

Zasilacz: FORTRON 400 WAT

I do tego jeszcze jakaś buda za ok. 100zł ale to w moim miasteczku zakupie :slight_smile:

I co do tego zestawu mam jeszcze jedno pytanie:

Czy ten zasilacz "uciągnie" w przyszłości 1GB RAM'u i jakąś karte graficzną pokroju Geforce 7300 GT ??

Zmiany w zestawie mile widziane :slight_smile:

Pozdrawiam, Dede :slight_smile:

(Grzesiek1) #2

Spokojnie ten zasilacz to bardzo dobry wybór i napewno uciągnie 1GB ramu i GF7300 GT

(Michal Kolatek) #3

Nie 400W a kup wersje 350W THA-P.

(Dede 12) #4

Tzn. że 400 W jest słabszy od tego 350W THA-P ?? :smiley: :stuck_out_tongue:

Tobi czy będzie dobry ten ?? :slight_smile:

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy na tej zintegrowanej karcie graficznej NFS:MW będzie działał ??

(Michal Kolatek) #5

MDN® będzie lepszy i radze się długo niezastaniawiać bo rzadko można je kupić, 400 mają słabszą linie +12

Podobno działa nawet na takiej karcie jaką ja mam więc na 6100 powinna działać

(Osa 11) #6

eee. ale tak tanio tego chyba nie kupisz jak karta kosztuje 400 zł (zależy jeszcze jaka wersja) no i procek nie wiem gdzies 500 zł to masz juz 900 zł no mi... hmmm zasialacz nie wiem ja dalem za swoj 180 ze chiefteca (Polecam) :mrgreen: a tak to qool dobur:)

(Drojek15) #7

Ile procek? AMD Athlon 3000+ kosztuje max. 300zł. Jakbyś nie popatrzył to na razie grafy nie bierze gdyż będzie miał zintegrowaną z płytą.

Co do zestawu to ok :).

(Osa 11) #8

aha jesli tak to RLZ moze byc:)