Komputerek do 1200zł :]

Witam Wszystkich :slight_smile:

Chciałbym sobie zakupić nowy komputerek do max 1200zł. Mam kilka pytań co do tego zestawu ale o tym później :stuck_out_tongue: Podzespoły mogą być z allegro. Niestety wszystkie “bebechy” i ich koszty przesyłki muszą się zmieścić w tej oto kwocie. Komputer byłby wykorzystywany do internetu itp. lecz od czasu do czasu chciałbym sobie zagrać w gry pokroju NFS:MW oczywiście nie na full detalach ;]

Oto co wymyśliłem:

CPU: AMD ATHLON 64 3000+Orleans,AM2 BOX

Płyta główna: GIGABYTE GA-M55PLUS-S3G GF 6100 Socket AM2

Pamięć: GEIL 512MB (2X256) DUAL PC-4300

HDD: SAMSUNG 80GB HD080HJ 7200 SATAII 8MB CACHE

Zasilacz: FORTRON 400 WAT

I do tego jeszcze jakaś buda za ok. 100zł ale to w moim miasteczku zakupie :slight_smile:

I co do tego zestawu mam jeszcze jedno pytanie:

Czy ten zasilacz “uciągnie” w przyszłości 1GB RAM’u i jakąś karte graficzną pokroju Geforce 7300 GT ??

Zmiany w zestawie mile widziane :slight_smile:

Pozdrawiam, Dede :slight_smile:

Spokojnie ten zasilacz to bardzo dobry wybór i napewno uciągnie 1GB ramu i GF7300 GT

Nie 400W a kup wersje 350W THA-P.

Tzn. że 400 W jest słabszy od tego 350W THA-P ?? :smiley: :stuck_out_tongue:

Tobi czy będzie dobry ten ?? :slight_smile:

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy na tej zintegrowanej karcie graficznej NFS:MW będzie działał ??

MDN® będzie lepszy i radze się długo niezastaniawiać bo rzadko można je kupić, 400 mają słabszą linie +12

Podobno działa nawet na takiej karcie jaką ja mam więc na 6100 powinna działać

eee. ale tak tanio tego chyba nie kupisz jak karta kosztuje 400 zł (zależy jeszcze jaka wersja) no i procek nie wiem gdzies 500 zł to masz juz 900 zł no mi… hmmm zasialacz nie wiem ja dalem za swoj 180 ze chiefteca (Polecam) :mrgreen: a tak to qool dobur:)

Ile procek? AMD Athlon 3000+ kosztuje max. 300zł. Jakbyś nie popatrzył to na razie grafy nie bierze gdyż będzie miał zintegrowaną z płytą.

Co do zestawu to ok :).

aha jesli tak to RLZ moze byc:)