Komputerowy "Tysiąc"

Szukam jakiegoś programiku do grania w Tysiąca (licytowanego). Szukam, szukam i znaleźć nie mogę, znalazłem tylko jednego torrenta, ale trzeba się zarejestrować i diabli wiedzą, czy legalny :P. Jeśli znacie jakąś fajną stronę internetową o tej grze, to byłbym wdzięczny za podanie linka. Chodzi o jakieś porady i kruczki, chcę się podszkolić. Mam jeszcze pytanie, ostatnio grałem w jakąś odmianę tysiąca dla czterech graczy (dwie drużyny siedzące na krzyż). Były trochę zmienione zasady, można było meldować z ręki albo singlowym królem i nie było ograniczenia w licytacji jeśli nie miało się meldunku na starcie. Czy oficjalnie istnieje taka odmiana? Jeśli tak, proszę o podanie nazwy :mrgreen: .

ja gram na wp :mrgreen:

http://www.kurnik.pl

Sam grywam na kurniku, ale często zdarza się, że muszę odejść od komputera na parę minut i dlatego szukam programu.

Ta odmiana tysiąca to tzw. tysiąc na pary i w sumie można go uznać z oficjalną odmianę :slight_smile: Sama prawie cały czas tak gram jak jest z kim. A poza tym to mam taki sam problem jak ty- też szukam tego tysiąc więc jak coś znajdziesz to mi napisz :slight_smile: