Komunikaja autobusowa- program szukajacy trase

Witam.

Czy jest taki program ktory powie mi jakimi autobusami moge dojechac z miejsca A do B, w ktorym miejscu mam sie przesiasc itp. Chodzi mi o Londyn ,a to wielkie miasto.

r_jaro

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Na Forum używamy polskich znaków.

Gdybyś miał trudności w tym zakresie - link pomocny

Polski układ klawiatury w anglojęzycznym Windows XP

Tutaj:

Journey_planner

Wszystkie informacje na temat transportu w Londynie:

http://www.tfl.gov.uk/

O co wam chodzi ze trzeba uzywac polskiego ukladu klawiatury.

Jesli to zmienie to sie idiotycznie pisze ze wzgledu na to ze znak malpy mam obok entera, a nie na przycisku 4 lub cos kolo tego. Po za tym zmianie ulegaja tez inne klawisze bo mam klawiature angielska a tam maja troche inny uklad. Nawet # nie jest pod cyferka tylko gdzie indziej, nie wspominajac juz o innych znakach.

Ale do tematu. Jadac z punktu A do B musze sie przesiadac 7 razy. Przed wyjazdem musze niezle studiowac mape. Czy nie zrobilo by za mnie to jakies oprogramowanie?

Nie tyle o polski układ klawiatury nam chodzi, ile o polskie znaki. Układu klawiatury możesz sobie używać dowolnego. Nawet japońskiego.

I radzę się do tego zastosować bo kolejnej prośby nie będzie

a jest taki progs tylko że do Polski(Wrocław)???

Wciskając lewy Shift i lewy Alt przełączasz sobie języki więc na czas pisanie nie ma chyba problemu. Skończysz pisać i tym samym sposobem wracasz do angielskiego języka klawiatury. U mnie to jakoś działa i nie widzę problemu.

:smiley:

Powiem tak. Mieszkam w Londynie pieć lat i nigdy nie spotkałem się z czymś takim jak przesiadanie się 7 razy. Podaj mi te punkty A i B to pomogę ci znaleźć najszybszą trasę. Radziłbym zaznajomić się za stroną http://www.tfl.gov.uk/ zamiast szukać jakiegoś oprogramowania. Masz tam mapy, trasy i wszystkie niezbędne informacje potrzebne do poruszania się po mieście. Idź na przystanek i dokładnie przyjrzyj się informacjom na tabliczkach. Podane są tam szczegóły dotyczące danych lini autobusowych, mapki itp. Tak samo w metrze.

Journey Planner jest bardzo dobry i nic więcej nie potrzebujesz.

Jeżeli staniesz w połowie trasy to idź się zapytać do informacji albo do kierowcy o trasę. Anglicy są naprawdę mili i pomogą ci. Bez obaw.

I poznawaj miasto w którym żyjesz, po jakimś czasie stwierdzisz, że wcale nie jest takie duże.

Co wy z tymi programami. Nie będą myślaly za was. lol

http://www.wroclaw.pl/ i masz jak byk po lewej: Komunikacja Wyszukiwanie połączeń.

A gdybyś nie znalazł to tutaj: kliknij

jakbym nie znał tej strony :stuck_out_tongue: (to polewej też znam) ale programy są po to żęby ułatwiac ludziom myślenie (ale jestem

) :stuck_out_tongue:

GPS-a można użyć do tego.

Proponuje obejrzeć sobie film “Idiocracy”

Może zmienisz zdanie wtedy :mrgreen:

ps.

“Hydrozagadka”