Komunikat "błąd wewnętrzny" i ekran bez tapety

Dobrzy ludzie…

Problem wystąpił po uruchomieniu combo fix, wiem, że to nie pod win7 ale stało się. Potem zainstalowałem malwarebytes - antimalware, mam też comodo firewall i microsoft security essential. Nie robiłem kopii zapasowych ani przywracania systemu. Suma sumarum mam czarny ekran zamiast tapety i nie mogę ustawić żadnych z systemowych ani innych z dysku twardego ani z netu, ciągle wyskakuje “błąd wewnętrzny” Pomóżcie…

Druga sprawa, admin zakomunikował mi, że mam robaka sieciowego, nie wiem jak używać OTL pod win7 żeby wygenerować logi, są jakieś alternatywy?

Dodane 06.04.2010 (Wt) 23:30

System operacyjny to windows 7 enterprise z pozostałymi do końca 66 dniami do wykorzystania.

Dodane 08.04.2010 (Cz) 0:52

DOBRZY ludzie, pomóżcie, proszę…

Dookreślę mój problem z tematu postu: nie działa również wyświetlanie miniaturek obrazów w folderach, tzn. widać że coś jest ale nie widać podglądu, mogę natomiast je otworzyć za pomocą przeglądarki obrazów, podobnie tapety systemowe się zachowują, są czarne w oknie personalizacji a w swoim folderze docelowym też są niewidoczne jako podgląd miniaturek. Dopiero jak otworzę je w przeglądarce obrazów to widzę co to za obraz. Problem wystąpił jakoś tak po próbie odpalenia (nieudanej) combofix pod windows 7. O dziwo gdy chcę ustawić tapetę z internetu, korzystając z okna przeglądarki to sztuka się udaje, jednak gdy ten obraz zapiszę na dysku to już nie da się go ustawić jako tło pulpitu.

Czy teraz ktoś coś doradzi? Mam oryginalny windows 7 enterprise z 65 dniami do końca licencji, logi z otl na są czyste…