Komunikat kasperskiego przy uruchamianiu Windows 7

Witam, to znowu ja. Otóż zainstalowałem Kaspersky Anti-Virus 8.0.506 PL. Wszystko działa idealnie, zrestartowałem, pięknie działa kaspersky. Dobra, skonfigurowałem go, po jakimś czasie wyłączyłem kontrolę rodzicielską, zarządał oczywiście restartu, pojawił się komunikat, że jakiś program jest aktywny (zapomniałem jaki) i chcę zrestartować teraz. Zamiast Anuluj dałem, aby teraz uruchomiło ponownie. No i jak to zrobiło to pojawił się taki komunikat jak poniżej jest.

mlblad.jpg

Robiłem z 4 restarty i nie było tego, dopiero jak uruchomiłem kompa bez zamknięcia tego programu, no ale bez przesady, to nie zepsuje systemu przecież.

Co to znaczy, wiem że to plik kasperskiego, ale dlaczego informuje, że usunie go przy następnym restarcie. Dobra, zrestartowałem kompa i nie pojawił się komunikat, kaspersky działa i ten plik mam w procesach aktywny. Ale tak dla pewności się zapytam, dlaczego on o tym poinformował, 1 raz widzę taką informację.

Dał ci wybór : naprawa lub usunięcie to wszystko.

Tylko, że jak zaznaczyłem 1 opcję to nie znalazł w sieci rozwiązania. Uruchomiłem ponownie no i usunął.

Czy to bardzo źle, że usunął, mogą być jakieś błędy w działaniu byle czego ?

jak ja miałem kaperskiego to dopóki nie włączyłem kontroli rodzicielskiego to robił mi 50 raportów na sekundę i przez to przesiadłem się na noda :slight_smile: No i znacznie system się szybciej włącza

Kasperski poinformował cię że usunie ten plik przy następnym starcie systemu, a nie restarcie.

Taka jest u niego procedura podczas ochrony rezydentnej.

OK, dzięki myślałem, że to zaszkodzi systemowi, ale na szczęście nie :smiley: