Komunikat "Klasa niezarejestrowana" przy włączaniu programu

Witam!

Mam takiego problema - gdy włączam program SubEdit wyskakuje mi okienko, w którym znajduje się taka treść: “Klasa niezarejestrowana”. Mogę tylko kliknąć OK, a później nic sie nie dzieje. I oczywiście programu nie mogę włączyć. Dziś zainstalowałem sobie FreeVideoToMp3Converter i przy jego uruchomieniu dzieje się to samo :confused: …Wie ktoś, czy da się to naprawić, czy muszę formata sypać??

Plebanov ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

autor udostępnia jakąś łatkę na swojej stronie, może to pomoże.

Ps problem chyba dotyczy Flash Player-a - zainstaluj najnowszą wersję

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … 10.0.12.36

Masz Viste 64b?

Mam XP 32b i aktualnego flasha

Czy dla IE również?

Acha, ja miałem ten problem w viście 64b i to właśnie flash był problemem

Mam aktualnego flasha i dla Firefoxa i dla IE…Chyba będzie trzeba zapodać formata :confused:

Miałem ten problem. Ja po prostu naprawiłem system., czyli uruchomiłem instalację Windowsa z płyty . Nstp. wcisnołem klawisz R (napraw), ale uwaga! pokazują się te R-ki 2 razy. Pierwsza naprawia za pomocą konsoli odzyskiwania, olałem to wcisnąłem enter i dopiero wybrałem R jak mi znów zaproponował. Obywa się bez formatu.Klasa niezarejestrowana - czyli Subedith nie jest w rejestrze. Po naprawie wszystko wróciło do normy.Widocznie przy czyszczeniu dysku jakimś cleanerem uciekł jakiś składnik. Przy naprawie został ponownie zarejestrowany i po kłopocie. Ja tak zrobiłem, a Ty jak zrobisz, Twoja wola.