Komunikat od redakcji o reklamach

Dzisiaj dostałem taką wiadomość od szanownej Redakcji: Twoja aktywność spadła, reklamy zostały przywrócone.

XD Serio? XD To jakaś groźba ??? Jakie reklamy? A tak w ogóle to zamiast robić taki kretynizm Redakcjo TY, to zastanów się najpierw jaki może być powód, że ktoś przestaje czytać ten KRAP, który publikujecie na głównej DP… Czego oczekujecie, że zacznę być aktywny, żeby nie mieć reklam? Zapytam jeszcze raz, jakich reklam XD …

I ten komunikat jeszcze:
Aby reklamy zostały przywrócone, należy spełnić przynajmniej jeden z poniższych warunków… bla bla bla

Poległem XD

Zluzuj majty bo tylko się ośmieszasz.

Już dawno temu było powiedziane że za aktywność na portalu reklam nie ma. Skoro nie zaglądasz to co? Mają łaskawie, na klęczkach prosić o to czy mogą włączyć ci reklamy bo przestałeś czytać to co jest na DP?

Widzę że społeczność DP z prostego komunikatu zrobią hejt stulecia… Brawo ty

1 polubienie

Czy ja napisałem, że ktoś ma coś dla mnie zrobić? Hejt masz chyba w genach. Szanuj innych.

Było mówione, że aktywni użytkownicy nie mają reklam. Przestałeś się logować to reklamy wróciły, proste.

1 polubienie

Ja wiem, że było mówione, ale poziom spadł już tak, że warto o tym mówić, może ktoś to weźmie pod uwagę, nie sądzisz? Zresztą, co ja się łudzę :slight_smile:

Mogą mnie zasypać reklamami, to i tak nic nie zmieni. I tak nie wiem, o które reklamy chodzi :?

Redakcja od dłuższego czasu praktycznie nie zagląda na forum. Mają to gdzieś, bo hajs się zgadza. Z DP zrobiono pudelka i słup reklamowy udający tablicę z wiadomościami… Jeszcze blogi bywają coś tam warte.

4 polubienia

W punkt! Właśnie o to chodzi…

Usuń konto i po sprawie

To jest do rozważenia :slight_smile:

1 polubienie

Trzeba 2 komentarze miesięcznie wstawiać (30 dni bez reklam) lub napisać recenzje programu / wpis blogowy wyróżniony na głównej (90 dni bez reklam).

Pewnie recenzje niskich lotów to od cebul niechcących reklam przez 90 dni, bo AdBlock / Adblock Plus im za słabo blokuje a nie lubią uBlock Origin czy AdGuard.

Wiem co trzeba, mi to lotto, bo reklam i tak nie mam niezależnie od tego czy jakieś warunki spełniam czy nie. To nie zmienia faktu co raz większego szitu na głównej…

Dostałem też taki komunikat i zaraz siadłem się martwić…
PS. Co bardziej wrażliwsi mogą popełnić seppuku.

1 polubienie

Albo co gorsze, sudoku :wink:

2 polubienia

Aktywność nie dezaktywuje artykułów pisanych na siłę lub byle jak.

Nawet nie pomaga niby ruch z 400 komentarzy na co 10 artykuł od trolli WP.

trolle są wszędzie

1 polubienie

Napisz coś po prostu czasami - tak jak ja. Miłego dnia !

To jest pomysł! :smiley: Powinny być dezaktywowane też fantastyczne artykuły :smiley:

Lepiej nie pisać nic, niż pisać byle co.

Właśnie, czy powinienem zacząć się martwić? :slight_smile:

Byłoby dobrze, gdyby ten zamulacz gemius z tymi malware został całkowicie wywalony stąd. Reszta to jest znośna, o ile google nie majstruje w api znowu (to ma wpływ na wszystkie usługi, w tym AdSense) oraz nie pokazuje reklam, które nie spełniają oczekiwań użytkownika. :grin: