Komunikat po wyłączeniu cod4 mp (iw3mp.exe)

Witam

Komunikat jest następujący: Program iw3mp.exe przestał działać. Nastąpi zamknięcie tej aplikacji blebleble. Tyle, że ja już właśnie zamknąłem tą alikacje a tu jakiś głupi komunikat. Denerwuje mnie to niesamowicie :evil: Mam zainstalwanego patcha 1.6. Próbowałem już różnych sztuczek: zmienienie rozszerzenia na .bak, instalowanie od nowa patcha. Coś musi być z kolejnością, ponieważ być może cod4 nie wysyła dynksa do windowsa i potem ten nie poinformowany myśli, że to błąd… Bardzo prosze o pomoc. Myśle, że jakaś modyfikacja rejestru pomogłaby…

Edit:

Lub tesh bardzo chciałbym linka do jakiegoś programiku usuwającego wszystkie patche, bo prawdopodobnie patch 1.6 jest powodem problemów, nie tylko zresztą u mnie…

COD4 orginalny?

Tak. Ten problem nie jest od początku teraz tak jakoś mi sie to dzieje :?

Ja na twoim miejscu bym odinstalował Cod’a,ponownie zainstalował,i wtedy zainstalować patcha 1.4 lub 1.5 (sam na nim gram i jestem zadowolony)może byśmy razem pograli :slight_smile:

Pzdr

Chciałbym to zrobić bez reinstalla, bo płyte porzyczyłem kuzynowi, a on wróci dopiero za miesiąc :frowning: A wszyscy przecież wiemy, że w wakacje jest najlepszy czas na gry :slight_smile: Ponoc na patchu 1.5 nie ma serwerów, bo wszyscy przeszli na 1.6…

Nie.Są serwey.Z 10 ale są i ja cały czas na nich gram i nie ma żadnego problemu.Nigdy nie słyszałem o takim programie,że można usuwać patche…Moji koledzy mają patcha 1.6 i dla nich nic nie przeszkadza, żadnych błędów u nich nie ma.

Pzdr KJB :slight_smile:

Czekam na pomoc, reinstall tak, jak mówiłem nie wchodzi w gre

W dniu 26.06.2008 , o godzinie 10:03 został dopisany post przez Clank

nikt nie jewst mi w stanie pomóc?

W dniu 06.07.2008 , o godzinie 19:01 został dopisany post przez Clank

ej?

W dniu 06.07.2008 , o godzinie 19:01 został dopisany post przez Clank

:evil: :evil:

W dniu 07.07.2008 , o godzinie 12:43 został dopisany post przez Clank

W dniu 07.07.2008 , o godzinie 19:41 został dopisany post przez Clank

____