Komunikat po wysłaniu posta

Post nr 1:

Problem - nie problem, ale zawsze kłopotliwe!

Pojawiło się to dopiero dzisiaj, wczesniej tego typu sytuacje, prawidłowo występowały przy wyjsciu np. ze stron banków, czy innych poufnych adresów. I tam to bylo normalne.

Po wysłaniu napisanego przez siebie posta, nie mogę powrócić normalnym trybem gdziekolwiek wstecz, bo pojawia się taki znany napis:

Uwaga: Strona wygasła Żądana strona została utworzona przy wykorzystaniu informacji przesłanych w formularzu. Strona nie jest dostępna. Ze wzglądów bezpieczeństwa, na wszelki wypadek, program Internet Explorer nie przesyła ponownie informacji. 

Aby ponownie przesłać informacje i ponownie oglądać stronę sieci Web, kliknij przycisk Odśwież.

Odświeżanie daje mi do wyboru: powrót do strony (czyli tym sposobem wysłałam bez mojej wiedzy podwójnego posta :twisted: ), albo anulowaniem, w efekcie pustą stroną i katapultą do strony startowej.

System mam czyściuteńki! :stuck_out_tongue:

Oczywiście mam równolegle Operę (z niej dzisiaj nic nie wysyłałam na forum), ale w oczywisty sposób nurtuje mnie co też się dzieje na IE.

Poza tym poruszam sie bezproblemowo po necie.

Post nr 2:

Test Opery!

Post musi być niestety osobno, bo chcę zachować analogię.

Ale obserwacje - dam już w updacie. 8)

Który wcale nie musi szybko się pojawić, bo coś nasz serwerek dzisiaj ma “chwile bezczynności” - reszta netu śmiga!

Update

W Operze przeszło bezproblemowo, chociaż tam też strony zastrzeżonej, łatwo się nie opuszcza.


Połączono

Asterisk

Win 98 ? Zaraz ci znaję , wczoraj coś na ten temat czytałem , jakoś poprawka czy cos takiego albo bug strony , coś mi tak swita… :wink:

Ps.

Mam , warto sprawdzić

" Dzieje sie tak jak połączenie jest przez serwer prokxy.W takiej sytuacji należe zainstaliwać poprawkę Q331906 Dotyczy IE 6 SP1.

ftp://ftp.msinfo.pl/poprawki/Q331906/

ftp://ftp.msinfo.pl/poprawki/Q331906/q331906.exe.

Te stronki coś nie działają , zresztą inne też nie za bardzo, nie wszystkie

. Po dwa razy piszę odpowiedzi i nie dochodzą.

Może to jakiś zmasowany atak ???

Thanks Phylby, że coś mi uszukałeś! :slight_smile:

Ale ja nie mam netu przez proxy! :frowning: Tzn. z tego, co wiem - to dobrze - i nie mam mieć! I nic nie zmieniałam w konfiguracji IE i samo się też nie zmieniło, posprawdzałam na gorąco wszystkie ustawienia, łącznie z grzebaniem w systemie i rejestrze!

A co ciekawe :stuck_out_tongue: - w ramach kolejnego testu - puściłam przez IE - post zarówno na Onecie, jak i Interii - w jakimś tam temacie, jako user X. Z pewnością jest tam inny skrypt, ale przeglądara niby dalej ta sama. Przeszło jak zwykle, bez w/w komunikatu. To dlaczego na tym Forum taki myk?

No i to nie jest wcale wykluczone :?

No nic, zobaczymy - jak na razie to jest doświadczenie dzisiejszego dnia, zobaczymy - co będzie dalej!

Ciekawe tylko, że inni userzy IE o tym nie mówią! :?

Coś musi być - teraz rozmawiałem z koleśiem z Warszawy i ma podobnie . A na gg wyskekuje mi - error ie8a - normalnie całkowita enigma. Ale gadu-gadu chodzi . :smiley:

Też to miałem, na początku właczania GG, za kazdym razem, gdy ktoś napisał mi wiadomość, miałem taki komunikat… Kolejny bug…

A z tym wygasaniem… na niektórych stronach tak bywa, by zachować poufność, połączenie jest szyfrowane…

A czy ktos ma juz sciagniete poprawi bo za zadne skarby nie moge jej sciagnac a mam podobny problem

A czy zainstalowanie nowej wersji IE pomogło by usunac ten problem