Komunikat pojawiający sie podczas uruchamiania Outlooka 2003

Witam mam problem a mianowicie odinstalowałem program AVK 2006 i teraz podczas uruchamiania outlooka 2003 pojawia sie następujacy komunikat:

dkkjdd0cn.th.jpg

Ponowne przeinstalowanie Office 2003 nic nie pomaga :frowning:

Prosze o pomoc :slight_smile:

Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.

Wrzuć screena jeszcze raz bo nie działa…

Zreinstaluj swojego antywirusa gdyż najprawdopodobniej został źle zainstalowany moduł sprawdzania wiadomości e-mail.

Zreinstalowanie programu też nic nie pomaga :frowning: :cry: :cry: :cry:

mmialem cos takiego z Macaffe antysyfem, panda i temu podobne…shity dzis mam noda i jest ok!!

co zorbilem?

w rejestrze wywalilem wszysto co udalo sie znalezc pod nazwa antyvira ale niestety po odinstalowaniu calego offica (ale wczesniej zainstaluj tego antywirola! !!

wejdz do program files i wawal folder jezeli zostal poszukaj w documents and settings gdzies w common files/ share gdzies tu poszukasz znajdzies! !!

pozniej juz tylko regcleanerem wywalilem co sie tylko kojazylo z officem i antywiruskiem pozniej hijackthis, adaware i restart.

od nowa instalacja offica … i u mnie poszlo

ALE ZAMIN! !!

zprobuj prosciej zainstaluj antywira i odznacz skanowanie poczty mail wychodzace przychodzace tak aby caly skaner malowy byl wylaczony!! restart i po restarcie probuj wywalic antywirka krotsza droga a nuż sie uda. napisz jaki wynik