Komunikat problem

Witam. Mam taki problem. Nie wiem o co chodzi w tym komunikacie i nie moge słuchac muzyki, 3 dni temu coś przez przypadek usunąłem i ta rzecz mogła byc istotna do odtwarzania muzyki… Niecie jak temu zaradzic??

Screen komunikatu:

3c6c15583b65274em.gif

Poszukaj kodeków do dźwięku a także sprawdź w menegerze. użądzeń czy nie masz jakiś nieznanych urządzeń (może odinstalowałeś sterowniki od k. dźwiękowej.)

A czy to są dobre sterowniki do mojej karty dźwiękowej: http://www.nvidia.pl/object/nforce_audi … xp_pl.html

Moja karta dźwiękowa to: nVIDIA MCP04 - Audio Codec Interface.

Złączono Posta : 28.09.2006 (Czw) 15:25

czy ktoś odpowie???

Wydaje mi się, że jest to wina sterowników. (Ja mam też taki błąd, gdy stery szwankują) Polecam Panel Sterowania -> Dźwięk i urządzenia audio -> Sprzęt i tam sprawdź czy wszystko jest pozytywnie (czy nie ma żadnych znaków zapytania obok ikonki głośniczka). Jeśli są to naciśnij dwa razy i daj na zakładkę Sterowniki i Aktualizuj sterowniki. Jeśli nie pomoże, odinstaluj stare i zainstaluj nowe.

Najlepiej zainstaluj sterowniki z oryginalnej płyty którą dostałeś przy zakupie.

W panelu wszystko jest ok. Nie wiem o co chodzi…

Złączono Posta : 28.09.2006 (Czw) 16:52

No wszystkie są zainstalowane.

Złączono Posta : 28.09.2006 (Czw) 16:59

Teraz ściagam takie sterowniki: NVIDIA nForce Audio Driver. Może to będzie to :roll: OBY :!:

Taki komunikat oznacza, że ten plik muzyczny został skasowany. Ściągnij coś z neta i spróbuj.

Otuż nie!! Brakowało mi stera :mrgreen: