Komunikat ,,przekroczenie zakresu'' podczas uruchamiania gry

Witam. Mam taki problem że po włączeniu gry Just Cause 2 wyskakuje mi komunikat ,przekroczenie zakresu’’ na czarnym tle. Komunikat ten wyskoczył po zmianie opcji graficznych w grze na niższe gdyż na wysokich się tnie. Grę jedynie idzie uruchomić w oknie. Próbowałem wszystkich rozdzielczości w grze i za każdym razem to samo. Monitor to Benq g700ad.

pir0, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

A karta grafiki to?

 

Może coś Ci się przegrzewa - konserwacja kompa?

 

 

I to cały komunikat?

 

Sprawdź odświeżanie ekranu - ustaw  w sterowniku karty na 60 Hz i sprawdź.

Grafika to Geforce9400 gt, temperatury wszystkich podzespołów w porządku. Komunikat wyskakuje tylko w tej grze, inne normalnie odpalają. A komunikat wyskakuje na czarnym ekranie, próbowałem z róznymi kombinacjami odświeżania jak i rozdzielczośći.

Dodam że komunikat ten wyskakuje tylko po zmianie ustawień graficznych w grze na niższe, po powrocie do ustawień standardowych gra działa normalnie.

 

Karta bardzo słaba do gier?

 

Jeśli jedna gra ma problem, to z reguły ona ma problem lub potrzeba dobrej karty grafiki klasy GF 8800/9800 GT.

 

System operacyjny dla tej gry najlepiej W7.

Dziwi mnie to że gra na full detalach działa ale się tnie, a jak zmienię na niższe to wywala.