Komunikat: System Windows wykrył problem z dyskiem twardym


(Westbanek1) #1

Witam, w ostatnim czasie pojawia mi się Komunikat: System Windows wykrył problem z dyskiem twardym. Pobrałem CrystalDiskInfo i wrzucam do wglądu screena z jego odczytami http://postimg.org/image/8sr8metqj/ . Czy jeżeli dysk do wymiany to długo jeszcze pochodzi ? :smiley: Mniej więcej moze się ktoś orientuje po jakim czasie pada całkowicie ?

 


(Piesek64) #2

Określenie, kiedy padnie jest niemożliwe, gdyż zależy to od wielu czynników.

 

Jeśli nie widzisz, jaki stan dysku jest wg. CrystalDiskInfo, to nie każ pisać innym o jego stanie. Dysk raczej długo nie pochodzi.


(adi0922) #3

No różnie to może być z tym “padaniem” moze to potrwać 1h ale może i 200h jak również i cały rok i nie ma tutaj żadnej zasady. Dysk w moim laptopie też ma podobny stan i działa już prawie rok w takim stanie, ale nie bierz tego do serca bo ja tego laptopa nie używam teraz i jestem przygotowany, że padnie za nawet 1h dlatego wszystkie dane mam na stacjonarnym. Radze Ci zabezpieczyć wszystkie dane, ważne dane i zbierać na nowy dysk. Nie musisz go kupić już teraz, ale możesz za trzy, cztery miesiące, zależy jak długo zbierasz pieniądze. Pamiętaj tylko by robić kopię zapasową lub kopiować ważne pliki które tworzysz na pendrive-a.


(Westbanek1) #4

Ok dzięki :slight_smile: . Do zamknięcia .


(Odyniec_Stary) #5

http://www.skapiec.pl/site/cat/8/comp/3318242


(Westbanek1) #6

Witam to znowu ja ;). Po uruchomieniu komputera dochodzi do momentu wpisywania hala i sie resetuje . Czyli dysk wlasnie sie zepsul na amen ? http://postimg.org/image/5qahy5603/


(adi0922) #7

Niekoniecznie. Możliwe, ze jakiś plik sie uszkodził windowsa i dlatego sie to dzieje.


(bermudy2k) #8

Patrząc na zrzut z CDI to ten dysk to trup - w dyskach Samsung parametr 01 powinien wynosić 0 (zero).