Komunikat: "Ta aplikacja zostala zablokowana przez administratora systemu"

Witajcie

Mam problem z otwieraniem aplikacji którą wcześniej zablokowałem programem mylock box
Po ząblokowaniu i odblokowaniu w menadżerze programu gra nie chciała się otwierać wyświetlając komunikat który załączam na screenie “Ta aplikacja została zablokowana przez administratora”

System który jest tam zainstalowany to windows 10 x64 Home .
Czy mogę coś na to poradzić ?

Dokładnie tego samego komunikatu z wyjaśnieniem jak to naprawić nie mogę znaleźć w internecie, dlatego piszę.

okno z blędem

Najwyraźniej na kompie zainstalowany jest oprogramowani typu kontrola rodzicielska lub działania blokuje antywirus. Najlepiej jest spróbować odpalić grę z wyłączonym av (antywirusem). Jeśli to nie pomaga, to prawdopodobnie coś jest nagrzebane w plikach lub kontroli rodzicielskiej oprogramowani np. AskAdmin. WYŁĄCZ SOFTWARE AV I KONTROLE RODZICIELSKĄ. URUCHOM CMD JAKO ADMIN I WPISZ:
sfc /scannow Dyski maja przeskanować się, uruchom ponownie kompa, nie naciskaj klawisza żadnego! na uruchomieni windowsa 10. Jeśli ww. metody nie działąją, na pewno pomoże reinstalacji systemu https://www.google.com/search?q=reinstalacja+windows+10&oq=reinsta&aqs=chrome.1.69i57j0l7.2407j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8/
Pozdrawiam,
promo-fun team

1 polubienie

Problem rozwiązany, system został przywrócony do ustawień fabrycznych. Dziękuję za chęć pomocy mimo że temat może nie wydawał się jakoś mega ciekawy