Komunikat "ta kopia nie jest oryginalna" a oryginalny system


(Pallo7) #1

Witam, po dwóch latach korzystania z laptopa (Dell) pojawił się komunikat: "Windows 7 Komplikacja 7601 Ta kopia systemu Windows nie jest oryginalna". Windowsa mam zainstalowanego oryginalnego, więc nie wiem skąd ten komunikat. W zakładce Aktywacja systemu Windows widnieją następujące informacje: Stan jest niedostępny. Identyfikator produktu: Niedostępne. Próbowałem aktywować system ale wyskakuje mi błąd 0x80070005 (odmowa dostępu). Dodatkowo nie mogę wyłączyć komputera - pojawia się tylko ekran, że trwa wylogowywanie, ale nie następuje zamknięcie. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam


(rgabrysiak) #2

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku zmien.gif

W przeciwnym razie, temat trafi do kosza.


(Pallo7) #3

Dzięki za pomoc.


(mrFreeze) #4

Jak masz oryginalny system zadzwoń do Microsoftu i przeprowadź aktywację przez telefon.


(adam9870) #5

Telefon do Microsoft: 22 594 19 99.


(Xelos) #6

Powiem Ci tak sam mam oryginalny system i też mi wyskoczył komunikat “Windows 7 Komplikacja 7601 Ta kopia systemu Windows nie jest oryginalna” a gdy zadzwoniłem do Microsoft to powiedzieli żebym zainstalował od nowa system… (czyli format), sam poradziłem sobie z tym problemem używając programu do “usunięciecia aktywacji Windows 7” (tak użyłem cracka-loadera) - takich programów masz troche poszukaj w necie.


(Pallo7) #7

Tylko pomoc techniczna jest płatna (przynajmniej taki jest komunikat jak dzwonie).

Z tego co wiem to aktywacje przeprowadza się w krótkim odstępie czasu po rozpoczęciu korzystania z systemu, a ja korzystam już z niego prawie 2 lata.


(lordjahu) #8