Komunikat "W magazynie brak miejsca dla wykonania tego..."

Witam, na wstępie chciałem przeprosić że w temacie nie napisałem do końca treści błędu ale nie mogłem ponieważ jest ona za długa. Mam problem z instalacją sterowników do pada (Logitech ChillStream) które pobrałem ze strony microsoft (link był na stronie Logitech), noszą one nazwe “Microsoft Common Controller 64bit”. Gdy klikam na instalator po jakiś 2 sekundach pojawia się komunikat “W magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia”. Szukałem w internecie o tym problemie ale jedyne co znalazłem to artykuł z 2003 roku na stronie microsoftu ale dotyczy on systemu Windows 2000, a ja posiadam Viste Home Premium 64 Bit (Orginalny).

Sterowniki pobrałem z tej strony

Jak zainstalować te sterowniki? Są mi one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania pada…

Z góry dziękuję za okazaną pomoc.

Te sterowniki zdaje się nie są dla Visty. Nie znam sprzętu, z takim problemem też się nie spotkałem ale tutaj ktoś tam twierdzi, że Vista żadnych zewnętrznych sterowników nie potrzebuje i podobno wystarczy podłączyć pada i zrestartować system żeby sprzęt został rozpoznany.

P.S> Błąd z zbyt małej ilości miejsca w magazynie też jest mylący. Chodzi o próbę uzycia (na Visie) starszej wersji pliku update.exe

http://support.microsoft.com/kb/941384/en-us